Už dost, šéfe! (TV pořad)

Tak už dosť, šéfe!

Reality-TV

Česko, 2013, 51 min

Vít Klusák

Dárek pro skutečné fanoušky pořadu Ano, šéfe! Jen oni si totiž můžou užít návraty do nejvýraznějších restaurací, které Pohlreich navštívil. Klusák navíc velice přesně dávkuje sentiment, jenž k té dlouhé cestě za úspěchem prostě patří a zvlášť poslední epizoda jasně dokazuje, že Zdéňovo drsné nakopnutí může vést k obrovskému úspěchu v branži.(1.3.2015)

Nemůžu si pomoc, ale nic mi tento pořad neříká. Ano šéfe měl alespoň šťávu, ale tady to není nic jiného, než snaha vytřískat prachy na popularitě původního seriálu a je to obrovská škoda. Nechápu, proč se v této zemi pořád jde tak do extrému, kdysi bylo přebohdalováno, přegottováno dnes přepohlreichováno. Kamkoliv člověk jde, všude jeho ksicht. Z jeho strany to naprosto chápu, jde přeci jen o prachy a když je možnost, tak proč to nedělat, ale jak se říká: všeho moc škodí. Pohlreich se tímto odsoudí z profesionálního hlediska z kuchaře na baviče a je otázka, zda mu to vaření a hodnocení pak lidi budou žrát. 2-3*(7.11.2013)

Snaha rehabilitovať niektoré reštaurácie z predchádzajúcich dielov sú síce zaujímavým pohľadom z minulosti do prítomnosti pre skalného diváka aj predchádzajúceho "Ano šéfe" no o kvalite programu a sledovanosti sa v tomto prípade nedá rozprávať kladne, minimálne nie v takých rozmeroch, v akých sa to bezproblémovo dalo pri predchádzajúcej relácii.(20.1.2014)

Šestej díl je vyjímkou, která potvrzuje pravdilo a která dokazuje za prvé mně, že reality show nemusí být sračka, za druhé obecně, že prostě tento koncept je vyjímečnej a hlavně, že když se chce, tak je dokonale funkční a smysluplnej. Polhreich už tady hraje místy druhý housličky, ale právě v těch momentech ho nahrazují jiní, vděční, pracovití a úspěšní. Plná nutná!(5.12.2013)

Realizaci nápadu podívat se na to, jak to vypadá s restauracemi, které Zdenda kdysi navštívil, velice vítám. Už dost, šéfe! nemá sice takovou sílu jako původní Ano, ale stále se jedná o kvalitní pořad, který si navíc s přihlédnutím k tomu, co Pohlreich v poslední době v televizi předvádí, 4 hvězdy rozhodně zaslouží. 75 %(12.12.2013)