Už dost, šéfe! (TV pořad)

Tak už dosť, šéfe!

Reality-TV

Česko, 2013, 51 min

Vít Klusák

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Tenhle pořad by se taky mohl jmenovat "Pohlreichovy věčné návraty", "Tentokrát už opravdu naposled" aneb "Jak si Zdenda do huby nasral". První díl z památečné restaurace Bohemia je skutečně výživný, neboť představuje šílenou, hysterickou Slověnu, která zoufale potřebuje pro svůj podnik reklamu, nafoukanýho Pohlreicha, kterej se předvádí snad ještě víc než jindy a taky výbornou babku - matku bývalýho šéfa podniku, která se pro mě stala hlavní hvězdou večera. No je to ovšem stále ještě solidní zábava a pořád povedenější projekt než ostudný přehmat jménem Česko vaří s Pohlreichem. Jednu * navíc dávám za tu obrovskou brněnskou nostalgii, kterou asi pociťuje každej bejvalej brněnskej student.(4.11.2013)

Snaha rehabilitovať niektoré reštaurácie z predchádzajúcich dielov sú síce zaujímavým pohľadom z minulosti do prítomnosti pre skalného diváka aj predchádzajúceho "Ano šéfe" no o kvalite programu a sledovanosti sa v tomto prípade nedá rozprávať kladne, minimálne nie v takých rozmeroch, v akých sa to bezproblémovo dalo pri predchádzajúcej relácii.(20.1.2014)

• MM_Ramone

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. *(14.6.2019)

Všeobecně mám u jakýchkoliv seriálů, reality-show a tv-pořadů rád tzv. reuniony - česky tedy opětovné shledání. Nová odnož Šéfa Polreicha je v podstatě celá o reunionech. Šéf se vrací do dřív navštívených podniků, kde to né vždy vypadalo jako v restauracích. Zajímavý koncept, který by mohl fungovat a to především pro příznivce "Ano, šéfe!" a pro ty, kteří si předešlé díly pamatují a spojí si je s tímto novým pořadem.(30.10.2013)

Výborné pokračování už tak dost skvělého pořadu Ano,šéfe! Zde vidíme návraty Zdendy do vybraných restaurací a hospod. Mě se nejvíc líbil šestý díl a restaurace U Štěpána, kde jsem i letos osobně zavítal a užil si naprosto ojedinělý a nezapomenutelný gurmánský zážitek. Zároveň jsem si mohl projít zahrádku a potřást si rukou se Štěpánem a mohl jsem zjistit, že tam se opravdu přistupuje k lidem se srdcem a jídlo je připravováno profesionálně a zároveň s grácií. Servis byl vynikající. Nabídnul, doporučil, poradil, vše důkladně vysvětlil. S takovým přístupem k hostovi jsem se ještě jakživ v žádné restauraci nesetkal. Tam si prostě hosta váží. Ale abych se tu nerozepisoval jen o jedné hospůdce, tak mě oslovila i restaurace U Zběhlíka, kam bych v budoucnu také rád zavítal. Rodina pana Kuřete je mi velmi sympatická a je vidět, že vše co se tam dělá, se dělá srdcem. Jídlo vypadalo na talíři přímo úchvatně a ani nemluvím o tom příjemném zázemí. Rád bych tam s rodinou někdy poseděl. Samotný pořad hodnotím jako dokonalý a hlavně přínosný pro české restaurace a pro mě byl super zážitek znovu vidět, jak to v restauracích funguje, co se po těch letech změnilo a jsem rád, že někteří se nezměnili vůbec a přistupují k tomuto řemeslu tak, jak přistupují. Zdenkovi i celému šťábu nezbývá než poděkovat za tento skvělý a ojedinělý, na naše poměry nevídaný pořad. Díky! 100%(25.9.2014)