Reklama

Reklama

Už dost, šéfe!

(pořad)
  • Slovensko Tak už dosť, šéfe!
Reality-TV
Česko, 2013, 6x51 min

Režie:

Vít Klusák

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Obsahy(1)

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem. (oficiální text distributora)

Recenze (63)

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Zpětná vazba je vždycky důležitá, bez toho by spousta věcí vlastně vůbec neměla smysl. A v tomto případě to platí 100%. Když už nějakou tu restauraci přetvoří, navrhne způsob, jak by to mělo vypadat, a udá novej směr, rozhodně je dobrý se tam jít zpětně podívat, jak to celý pokračuje. Některý restaurace frčí, jiný už ani neexistujou - ale to je život a jako dodatek k "základnímu" pořadu je to naprosto v pořádku. Pochopitelně tady už chybí ta atraktivita a zábavnost, je to spíš taková rekapitulace. ()

Sssiksseilor odpad!

všechny recenze uživatele

Bezcenější násravba k bezcenné až kontraproduktivní reality show. Produkce si znovu-zvrací k dřívě navštíveným víceméně odpadním dírám, kde šéf v zaběhlých vypípaných kolejích jede to osvědčené. Uděluje hvězdy za nic, vše se pořád vaří a k tomu ještě neustále solí a zázrakem vlastně je, když se občas objeví alespoň něco bez masa. Český národ jí nadále dle své úrovně myšlení a byla by pro něj tudíž katastrofa, kdyby si nemohl zajíst vařené kozí chcanky, vydávané za polévku, tím údajným extra zdravým chlebem. Odklon od předchozích hodnot se neudál a většina národa si opět může gratulovat, jak úžasnou snůžkou hoven si nechal vměstnat do svého jídelníčku, potažmo životního stylu. Už fakt dost! ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. * ()

Zemi11 

všechny recenze uživatele

Hm, tohle sice ne... Zdendovi jsem vděčný, že mě naučil jíst. Už bych nepozřel něco tak odporného, jako je "šunka" z pultu v Albertu, Blille nebo snad dokonce Tescu. Vše vakuované, přečíst složení a pod 85% poctivosti nechodit - ten rozdíl je zatraceně moc znát! A to jsem prosím chudý student. Díky, Zdeno. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Populární kuchař s jadrnou mluvou se vrací na místo činu i s jeho frekventovaným "ty vole". Zdeněk Pohlreich dobře si vědom, že jeho posláním je obrážet tuzemská restaurační zařízení nenacházející se zrovna v ideálním stavu, zažívá dejavu a po letech se vrací do restaurací, ve kterých už jednou byl, a kterým dává druhou šanci na udělení hvězdného certifikátu, který na vchodové dveře z nějakých důvodů tehdy nepřilepil. Začínalo se v Brně, a to konkrétně v kdysi proslulé a luxusní restauraci "Bohéma", kterou předchozí majitelé-bubáci dostali na dno. S novou (prsatou) šéfovou má přijít zázrak v podobě renovace zašlé slávy a Zdeněk jako poradce pro vyšší návštěvnost spojenou s kvalitními pokrmy i obsluhou, se ksichtí, kulí oči a novou majitelku by pro její asertivnost nejraději přizabil. Nebyl by to ani on, kdyby neopomenul suše hláškovat, i když zatím o něco méně a nepodělil se o několik cenných rad. Měl jsem pocit, že show se z tohoto pořadu udělá, jen když to chce její hlavní agitátor, kterému asi taky došlo, že pořad už nemá výrazně kam posunout, a v podstatě se opakuje zaběhaný formát ze spřízněného "Ano, šéfe!". Pokud ale potencionálním divákům tohle pokračování pomůže orientovat se v kvalitě restaurací a jejich služeb, tak prosím. I když po restauracích tolik nechodím, tak si nezařvu "Už dost šéfe!" a třeba se i nechám inspirovat. Ale zase až tolik tenhle pořad nežeru. A paní gastronomii, na rozdíl od vyhlášeného kuchaře Pohlreicha, zásadně vykám. Mé hodnocení: 60% ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama