Crazy TV

všechny plakáty

Skrytá kamera. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Nejde mi do hlavy ako môže niekto veriť tomu, že sa v prípade scénok "Crazy TV" jedná o prirodzené, spontálne reakcie nachytaných ľudí. Veď je to do oči bijúce, že sú to všetko predom pripravené, zinscenované situácie. Najatí neherci kŕčovito predstierajú, že sú náramne zaskočení, vyľakaní, šokovaní, prekvapení z toho, že sa stali obeťami skrytej kamery. Ja im to teda nezožeriem ani náhodou. Inak by sa správali nič netušiaci ľudia, keby na nich niekto skúšal podobné fóriky. Toto je obyčajné trápne divadielko. Ukrajinský televízny odpad! ()

JohnMiller odpad!

Nikdy som nemusel programy so skrytými programami.. Ale niektoré z nich aspoň boli vtipné ale toto? Keď to vidím na Dajto tak mi vlasy dupkom vstávajú. To je niečo tak zlé, tak hrané, tak nereálne, že mi je z toho zle.. Samozrejme aby to malo nejakú sledovanosť, tak tam dajú baby a jemný nádych erotiky.. A to asi predáva keďže to stále chodí, do pekla!! ()

Autogram

Výborné nápady, niektoré scény sú geniálne pripravené a tie ukrajinské sporo odeté dievčatá... Radosť pozrieť. Reakcie ľudí mi pripadajú celkom normálne, keby na mňa v múzeu skočila vypchatá opica, vyzliekol sa voskový Elvis alebo spadol luster tesne nad hlavu, tiež by som skákal, utekal a prevracal stoličky. Mnohé scény sú za hranicou slušného správania, keď okoloidúcich ostriekajú požiarnici vodou alebo dostanú tortou do tváre, ale na Ukrajine sa to dá pochopiť, veď nešťastníci asi dostanú nejaký honorár. Bavím sa pri tom prvotriedne a to je hlavné... ()

coscarelli odpad!

Toto sa okolo slova "komedie" absolutne ani len nelizlo. Sled nepochopitelnych, naivnych a infantilnych shotov, pri ktorych sa smeje snad len stab na place. A teraz nasleduje tolko pouzivana a oblubena veta, vystihujuca tento omyl , od jedneho znameho veseleho pana: " Je to ako ten hnus co chliakam na chodnik, ked mam nadchu a poriadne potiahnem nosom" . ()

borec999 odpad!

Skrytá kamera. Mmm, to určite. A ja som čínsky boh srandy. Mohli si tých akože šokovaných a nachytaných ľudí trochu lepšie zaplatiť, pretože takto to vyzerá absolútne komicky a neprirodzene :) . 0% ()

Janega odpad!

Ľudí tam od hlavy po päty oblievajú hasičskou hadicou, hádžu im do ksichtu torty, pričom im ušpinia polovicu oblečenia a tí ľudia, keď zistia, že je to skrytá kamera sa úprimne tešia tomuto strápneniu pred celým národom. Dokonca keby ich podpálili, tak ešte s veľkým úsmevom zakývajú do skrytej kamery. Myslím, že je každému jasné, že v skutočnosti by normálny človek im v takýchto prípadoch tú kameru rozdrbal na hlave. Fakt sa mi nechce veriť, že v niektorých prípadoch to nie je zinscenované divadielko, lebo občas je to naozaj prehnané a vtedy mi tie reakcie "nachytaných" prídu dosť hrané. Je to slabší odvar Just for laughs, ktorý určite bol inšpiráciou pre túto kvázi skrytú kameru. 8. 1. 2016- V jednej nachytávke, zo srandy rozbili jednému pánovi čelné sklo na aute, a ten keď zistil, že je to skrytá kamera, tak to bral v pohode. Alebo druhému vymenili auto, pričom mali "náhodou" taký istý model len inej farby. Takže je jasné, že toto musí byť hrané. ()

elanista1

"Skrytá kamera". Aj keby som chcel, nepodarí sa mi vyprodukovať trápnejší seriál. Veď to je všetko zinscenované, reakcie nachytaných ľudí už na prvý pohľad nie sú spontánne, nehovoriac už o maximálne nevtipných scénkach, zbytočnom zrýchľovaní a sprostej hudbe. Odteraz sa môže hocikto snažiť, ale nič horšie sa mu už vyrobiť nepodarí. Toto je úplný spodok, nižšie sa už ísť nedá. ()

unclejack odpad!

Jedna vec je skrytá kamera, druhá hranica nevkusu. Crazy tv sa úspešne snaží o nenávratné priblíženie týchto dvoch záležitostí. Je síce recht, že niektoré šprýmy sa fakt podarili - v každom dieli možno nájsť tak jeden, dva - každopádne ich prítomnosť zahaľuje množstvo trapovín, od vedier s vodou - ja by som sa asi teda neudržal a hnal by som ich - až po spodné prádlo. Afektované herectvo, pribrzdený hudobný doprovod a zvuky sliepok a prasiat kedykoľvek sa na obrazovke objaví korpulentnejšia osoba to je čistý odpad a všetok ten trash, čo sa slní na chvoste môjho hodnotenia by mi jednoducho neodpustil, keby som im nedoprial túto jednohubku ako nového kamoša do party. ()