poster

Muzicírování (TV pořad)

Hudební / Rodinný

Česko, 2013, 5 min

 • HyneX
  *****

  Ty jo! Viděl jsem teda jenom jeden díl, ale fakt se mi to líbilo. Jasně, pravda, pouštěl jsem to ročnímu synovi, ale i jemu se to hodně líbílo. Molavcová still rules, stejně jako když jsem byl já little kid a ona to rozjížděla se svým Jojem. To byly časy...(25.2.2016)

 • TuristikaJi
  **

  No Maxián se tu pěkne ztrapnil. O Molavcové ani nemluvím(3.2.2014)

 • lubospoti
  **

  Zlaté Zpívánky z dob "dávno" minulých.(1.2.2016)

 • Gemini
  ****

  Zajímavý experiment na téma "pojďme našim nejmladším ukázat taky jinou hudbu než lidové písničky, Dádu a Maxim Turbulenc". Tou jinou hudbou jsou hlavně swingové klasiky Ježka/Voskovce/Wericha, předváděné bohužel trochu nesourodě - v dobré víře ve větší přitažlivost pro děti - v rámci třeskutě řachandových anekdot nebo klidného povídání o "důležitějších věcech". Rozhodně nemám nic proti tomu, když snad na všechno hrající Jitka Molavcová (dnes už sympatická "televizní babička") s mladým kolegou Janem Maxiánem citlivě zazpívají mým dětem "Starý klobouk ve křoví" a klavírní interpretace se v závěru rozběhne do přitažlivých jazzových kudrlinek. Ale mám dost pochybnosti o tom, že to ty děti bude bavit. Přesto, za dobrou myšlenku dávám 70% - hlavně proto, že mě nenapadá, jak by to šlo udělat jinak a lépe:)(17.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace