• TrebleClef
  ****

  Ten kocour kterýmu čte Květa Fialová by nejspíš chtěl dostat nažrat než číst pohádky :) a taky je divný mu řikat Mourku, když je úplně černej, ale jinak dobrej nápad :)(21.10.2014)

 • lubospoti
  ***

  Televizní pořad, který supluje činnost, která by se měla odehrávat doma a ne prostřednictvím televizní obrazovky. Na druhou stranu se alespoň část dětí seznámí s knížkami, ke kterým by se za jiných okolností nedostaly.(23.12.2013)

 • Kralovna.Noc
  ***

  Něco se povedlo a něco zase ne. Nejlepší jsou Ezopovy bajky.(28.12.2018)

 • Skuby47
  ****

  Tento pořad pro děti by možná slušel spíš rozhlasovému vysílání. V čase, kdy je v televizi uváděn, mají děti ve školkách polední klid, leží po obědě na postýlkách a poslouchají, co jim paní učitelka pouští, čte nebo vypráví. Právě tam se tento pořad hodí. Moc mne zaujala nyní uváděná kolekce Pohádky o koních, které předčítá Václav Vydra, velký to jejich milovník a chovatel. Nejen, že má příjemný hlas a čte krásné pohádky, třeba Princ Bajaja, Koníček Hrbáček a další, sám se na koních projíždí a ukazuje nám tento krásný a kdysi i můj velmi oblíbený sport. Moc mě tím potěšil, i když polední klid si dopřávám už jen v křesle u televize.(18.11.2016)