Taylor Swift - Everything Has Changed ft. Ed Sheeran

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2013, 4 min

Whyte

("Cause all I know is we said hello and your eyes look like coming home.") Tak trochu klišé, tak trochu pomalé a možná ničím nestrhující klip s dětskými herci. Ale i tak trochu, vlastně docela hodně, solidně vyprodukovaná písnička, kde se ukazuje, že Taylor i Ed talent prostě mají. ()

kingik

"Jsem Taylor Swift a klidně mně po tomto klipu říkejte slečna nudná." "Ukážu se v něm jen na pár závěrečných vteřin, ale hudebně to myslím sice není žádná pecka, ale poslechnout se to dá." Pochopiteně jsem hovořil za Taylor bez jejího svolení, ale vesměs jsem v této fiktivní odpovědi vystihl, co její spojení s hudebníkem Edem Sheeranem přineslo. Nic nového pod hudebním nebem, a to i přes fakt, že oba jsou hudebně dostatečně vyzrálí. Nicméně, pokud do klipu za sebe pošlou jakoby jejich děti, tak je z toho roztahaná písnička s klipem, ze kterého se unudíte k smrti. Minutáž písničky není zrovna krátká a sledovat roztomilou holčičku se zrzavým chlapečkem přes čtyři minuty skotačit a dávat si najevo dětské sympatie, je docela fláknutí mokrým hadrem přes obličej každého příčetného hudebního recenzenta. Ke konci klipu si obě hudební hvězdy přijdou "svoje" děti vyzvednout ze školy. Písnička je to pohodová, ale pro mě s nevyhovujícím klipem. Taylor Swift sice není žádná sexuální bohyně, ale nevypadá zase tak blbě, aby za sebe posílala do klipů děcka. Příště, prosím, zajímavější klip. Mé hodnocení: 60% ()

• Ed a Taylor vystoupili s touto písní v anglické verzi X-factoru před 80 000 lidmi. (Zdroj: karaoketexty.cz)