poster

Madonna - Material Girl (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1985, 5 min

Režie:

Mary Lambert

Scénář:

Mary Lambert

Producenti:

Simon Fields

Střih:

Glenn Morgan

Kostýmy:

Marlene Stewart
(další profese)
 • bartias
  ***

  Velkolepá produkce schválně připomíná lesk Hollywoodu. Vzhledem k tématu písničky si video dělá legraci i z jeho materiální „bídy“. Pohádkový děj funguje.(9.4.2014)

 • kobejn
  ***

  Jasná kopírka Marylin Monroe z filmu Gentlemens Prefers Blondes v typicky prudícím Madonnině aranžmá aneb samozvaná královna popu a kýče adorující money and diamonds...a to na dlouhá léta...buhvíkdy jí odzvoní...(20.5.2014)

 • healingstone
  *****

  Ve videoklipu hraje Madonna dvě role. První je oblečená v růžových šatech bez rukávů a je obklopena muži, ale ona si vezme jen peníze a diamanty. Jedná se o imitaci Marilyn Monroe v písni ''Diamonds are a girl's best friend'' z filmu ''Gentlemen Prefer Blondes''. Druhá role snažící se vyobrazit, že i když je slavná, zůstává nohama na zemi. Opět se jedná o parodii. :)(25.5.2018)

 • NinadeL
  ***

  Její první inteligentní klip.(25.10.2013)

 • corpsy
  ****

  Odovzdať sa kultu Marylin Monroe, bolo Madoniným možným cieľom. Mala na to odvahu a talent. Buďme triezvi a posúďme, že tento klip bol na to zrelý.(14.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace