Madonna: Papa Don't Preach

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 1986, 5 min

5150

Vzhledem k tomu, že tady hraje Danny Aiello tátu Madonny, vždycky jsem si myslel, že tahle písnička resp. videoklip patří k nějakému filmu.. Každopádně Madonně to tady náramně sekne..)) ()

Marek1991

Madonna sa tu zahrala priam na Marylin Monroe tým svojím vlasovým štýlom s tým jej tmavým obočím, dnes vyzerá podobne umelkyňa Lady Gaga. Že boli alebo sú všetky tri kontroverzné, to je asi väčšine ľudí jasné, najmä tým ich liberalizmom priam bez hraníc. Tu to bol jednoduchý príbeh, jednoduchá pieseň, 80. roky z toho priam sršia, no tie zábery na chodiacu Madonnu mi po chvíli už priam bili do očí. ()

corpsy

Madonna začína rozprávať vážne. Svojim hudobným a v tomto prípade aj videoklipovým prednesom. Dostala tým niekoho? Hudobne určite. Dokonalý klip s hereckými výkonmi hodnými viac ako dobrými. ()

• Objeví se tu legendární tričko s nápisem "Italians do it better". (veronica 01)
  • Podle Madonny je píseň "poselství, které všichni pochopí špatně". (veronica 01)
  • Madonna byla církevními představiteli obviněna z toho, že mládež nabádá k předmanželskému sexu. (veronica 01)