Madonna: La Isla Bonita (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1987, 4 min

Mary Lambert

Madonna

Madonna to má u mě těžké, jelikož je pro mě většina její tvorby "neurazí, nenadchne" (písně, hlas, klip) a stejně je to i v případě La Isla Bonita.(22.1.2015)

• NinadeL

Bomba písnička, ale klip není nic extra. Mnohem lepší jsou v tomhle případě živáky.(25.10.2013)

No keď vám poviem, že v tomto klipe má malé kreatívne cameo úžasný Benicio Del Toro, možno ma buď vysmejete ( v štýle - ja som to vedel ty kokso ), alebo budete hľadať sánku po zemi ( a potom v klipe samotného Benicia ). Výborná atmosféra a odpovedajúca, nesmierne skvelá hudobná produkcia.(17.5.2018)

Madonna hraje ženu žijící ve španělském barrio. Vykresluje dvě postavy: chlapecky oblečená katolická žena a barevná tanečnice flamenca. Video zobrazuje Madonninu fascinaci s hispánskou kulturou zahrnující náboženské symboliky. Píseň Madonna napsala během natáčení filmu ''Shanghai Surprise'', protože film se natáčel v chladném počasí v Asii a přála si být někde na ostrově, kde je slunce a teplo.(25.5.2018)

Benicio :-)(1.11.2013)

• - Madonnim první videoklip naznačující náboženskou tématiku a také její náklonnost ke španělské kultuře. (veronica 01)