Komentáře uživatelů k TV seriálu (10)

• IQ Tiqe

První díl byl rozporuplný – někdy vtipný, ale někdy vůrci tu absurditu až přeháněli. Druhý jsem vypnul po pár minutách.(1.11.2013)

Mně se tohle tedy líbí hodně. Steven Toast jako béčkový herec, kterého za mizernou roli v mizerné divadelní hře chce taxikář zapálit... kdo by odolal? A k tomu running gag s dabingem, kde Stevena pravidelně prudí pomocný režisér Clam Fandango. Nejlepší je, když Toast namlouvá hlášení pro ponorky. "To "Odpalte jaderné zbraně!", nemohl byste to říkat trochu míň vesele?" Celkově je to dotažené do větších absurdit než třeba IT Crowd (ve kterém Matt Barry taky hraje). Hodně se mi líbil díl s psycho režisérem, který už zabil dva herce a teď asi zabije Toasta.(22.1.2019)

Jeden z těch britcomů, který asi nikdy nedosáhne stejné popularity jako Červený trpaslík nebo Haló, Haló, a to z jednoho prostého důvodu. Toast of London je postaven na humoru, který prostě nemůže sednout všem. První díly na mě působily dost rozpačitě, ale s každým dalším příběhem se mi ty absurdní situace, teatrální chování či naprosto šílené opakující se vtipy, dostávaly pod kůži. S vědomím co čekat jsem si pak druhou a třetí sérii neskutečně užíval. Matt Berry je v roli Toasta perfektní. Stejně tak byly fajn i camea béčkových britských herců, jenž největší slávu zažili ještě v 70. a 80. letech. Seriál má samozřejmě i plno slabých míst, ale pokud jeho humoru zcela propadnete, dokážete přivřít nejedno oko. A hlavně občas nevíte, jestli jste úmysly autorů jen nepochopili, díky neznalosti reálií. Oblíbené díly: 1x06 - Bonus Ball, 2x03 - The Moosetrap, 3x02 - Beauty Calls(1.2.2017)

Když nějaké dílo označíte za surrealistické a velmi ujeté, většinou je to urážka, ale v případě Toast of London se jedná o ohromnou pochvalu. Matt Berry je kreativní sílou za kamerou i před ní, což je znát, neboť vytvořil scénář, který hraje přesně do karet jeho herecké poloze. Chvíli vám zřejmě zabere, než se na zdejší humornou vlnu naladíte, ale jakmile si zvyknete, budete v sedmém nebi. Dostane se vám spousty originálních humorných situací, spousty running gagů, zkrátka tady se všechno dobré rozdává ve velkém. Bravo!(9.3.2018)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 30 Dokoukáno: 4+1 Zahozeno: 17 _ Nebylo to špatné, ale čekal jsem trochu víc. Nejvíc se mi líbila epizoda s trhlýma ženskýma a pak s Bondem. 65%(7.2.2014)

Po prvej sérii musím konštatovať, že čím viac epizód vidíte, tým je to vtipnejšie. Niektoré momenty sú priam dokonalé. Škoda, že na niektoré vtípky sa vôbec nechytám. Berry skvelý. Yes, I can hear you, Clam Fandango!.(6.4.2015)

První díl byl opravdu v některých ohledech strašně absurdní, ale ta kost co jí Toast potkal mě donutila to vyčkat až do konce. Po druhém shlédnutí se můj pohled na seriál ale změnil a druhá epizoda byla velice příjemná. Čekal jsem, že Matt Berry tady bude hrát nějakého giga idiota, ale naopak, on je tady možná jako jediný normální.(2.11.2013)

Internetový pilot 5* První série 4* Druhá série 3*(8.11.2015)

Jako příznivec britského humoru jsem si nemohla nechat tento seriál ujít. Děj je mnohdy velice absurdní. Někdy tak moc, že si říkám, jak tohle mohlo Berryho vůbec napadnout. Ve srovnání s IT Crowd, Vicious, How not to live your life nebo Mighty Boosh je to opravdu slabý čajíček, nicméně párkrát jsem se od srdce opravdu zasmála.(1.8.2016)

Další seriál, který jedu podruhé až potřetí a pořád je co objevovat a čemu se smát.(6.7.2020)