Miley: The Movement (TV film)

Miley: The Movement

Dokumentární

USA, 2013, 60 min

Nečekala jsem , že mě to bude bavit , ale fakt mě to bavilo ! I když neschvaluji to jak se chová ( vystupuje polonahá , vyplazuje jazyk a líže kladivo ) , tak musím uznat , že tenhle film se fakt povedl . Její písničky jsou lepší , než kdy jindy ! Je v nich prostě sama sebou a to je to proč má takový úspěch a tolik se o ní mluví .(15.12.2013)

MTV konečně dokázalo, že umí natočit dokument, který má i užitnou hodnotu a není jen o senzacích a "blití do kyblíku". Ukazuje Miley v úplně jiném světle a dává do souvislostí věci, které jste dosud nechápali. Moc děkuji tvůrcům, vaše práce se povedla a pozvedla značku Miley Cyrus zase o kus výš :-)(3.11.2013)

• Brousitch

Miley chodí po rádiích a fňuká, že má singl na dvojce a ne na jedničce. A proto jste tady vy, oddaní fanoušci, kteří si podle nashvillského práva musíte do konce života kupovat alba interpreta, kterýho jste slyšeli jako prvního, a to bez ohledu na to, jestli líže kladivo nebo ne. No to abych se začal poohlížet po nových elpíčkách Dády. Čekal jsem alespoň koncertní dokument ve stylu Biebera, One D nebo Katy Perry, kde s dcerkama roztomile trsají jejich tátové, bohužel je to jen hodinová propagace novýho cédéčka, kde se polonahá Schmiley diví, proč má kašel. Kar-wai Wong točí lepší reklamy.(9.11.2013)

Já s Miley Cyrus problém nemám a tento, přestože hodně krátný dokument, udělal veliký náhled na její životní situaci, která rozbouřila mnoho vln ve světě... :) Ukázka toho, že si holka jde za tím, co chce, dělá to, co chce na maximum a přitom si užívá života :) To se mi moc líbí a ve stručnosti, ale hlavně s tím nejdůležitějším, to tu bylo ukázáno :)(30.12.2013)

Konečně nějaký normální dokument. Něco z jejího života. I pro mě je to dobrá zpěvačka, má jiný názor na všechno a to se mi na ní líbí. Každý chce být originál, ale v jejím případě jí to jde bezvadně. Ve 20 letech toho už hodně dokázala a celou kariéru má před sebou. Těším se na všechno co si pro nás připraví !!!!(24.11.2013)