Madonna: You'll See (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1995, 4 min

Madonna
  • ChArLeNe

To isté, čo Take a Bow.(26.10.2013)

Na Madonnu v polovině devadesátých let nejspíše padl splín a z energické zpěvačky se stala přestárlá dáma zpívající nudu, ale stále ještě poslouchatelnou nudu. V té době nazpívala i o třídu povedenější "Take a Bow", ale v zásadě se tyhle dvě písničky dost posluchačům pletly. Tenhle klip má lepší obrazové zpracování než písnička s textem, kterým si zase interpretka zřejmě vyřizuje účet s nějakým bývalým "lupínem". Svého času tenhle pomalý hit běžel od rána do večera na MTV (tehdy ještě na té kvalitní MTV, s kvalitními britskými moderátory, které už dnes za mnoho nestojí) a dost se stala ohranou. Tahle písnička u mě sice nevyvolá libé pocity, ale zase se nejedná o tak bezvýznamný song. 60%(31.10.2013)

Madonnin spirituálny sequel k TAKE A BOW, nemenej skvelo nasnímaný ( samozrejme, že vďaka rovnakej réžii ) a príjemne melancholický.(26.5.2018)