Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Zíza

Nejprve se to tváří, že to samo sebe nebere vážně, ale pak to najednou zvážní a tváří se to jako solidní příběh, ačkoliv tomu zůstávají absurdní prvky. A to se mi opravdu nelíbilo. Záporák si hraje na tvrďáka, přitom nakonec si místo akce pokecá… Má to sice Mukaie, má to sice šviháckého Ajana, ale i tak mě to moc nezaujalo. Všechny ty kecy, že zabíjení kohokoliv je fuj, už tu byly a upřímně v tom blbým Narutovi se mi poslouchají líp. Bohužel Mukai schytal postavu, která mi není moc sympatická a je mi upřímně úplně jedno, co s ní bude, takže pokud zemře rozstřílený na padrť, pokrčím rameny a dám si něco k jídlu. Na druhou stranu vedlejší postavy jsou o dost zajímavější než on, takže se to dá vydržet a zkouknout až do konce, který je otevřený, přece jen nás čeká ještě celovečerák. Spíš slabší 2*. Na to, co to hlásá, že to má být, se z toho vyklubalo něco úplně jiného, nudného, s odstřelovačem, kterému to sluší v kvádru nebo kabátu. Vhodné pro fanoušky Mukaie, Góa a předlohy, aby si to mohli srovnat.(18.3.2014)

Kamikura Ichigo je přesně to, co se dá nazvat noční můrou všech velitelů speciálních jednotek. Už jenom ten nápad, nezabíjet zvlášť nebezpečný zločince, ale chránit je.. mám pocit, že scénárista asi moc hulil. Ale jinak to zase nebylo tak špatný, už jsem viděla mnohem horší policejní seriály. Je to na dvě hvězdičky, ta třetí je za snipera Sogu. Hraje (a střílí) dost uvěřitelně, i když psychiatra by potřeboval jako koza drbání. Abych nezapomněla, dost mě zaujaly speciální efekty - především výbuchy v centru Tokia vypadaly až nechutně opravdově.(22.3.2014)