Madonna: Hung Up

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2005, 5 min

kingik

Madonna nepřímo posloužila jako neplacená reklama mobilním operátorům a dala vale pevným linkám. S kým to tak vehementně nechtěla telefonovat, dodnes zůstává záhadou. Dotyčného měla, jak sama v písni zpívá "plné zuby" , a telefon pořád drnčel a ne a ne přestat. Telefonní song se dlouho držel v popředí zájmu, ale když ho hodnotím zpětně, je to docela solidní odrhovačka obsahující v sobě nápěvky švédské legendy ABBA. Nebyla to zdaleka první spolupráce Madonny s režisérem Johanem Reckem, tentokrát vyšla asi nejlépe ze všech. Zpěvačka v něm opět zdatně popírala svůj věk, když její postava měla fitness proporce. Tohle bylo její taneční období, se kterým slavila velký úspěch. Nápaditost klipu se počítá, i když vizuál má určité technické nedostatky a není až tak vybroušený, jak bych si představoval. Výrazovost songu je nepřehlédnutelná. 80% ()

MM_Ramone

Pieseň "Hung Up" je úvodná, v poradí prvá skladba z desiateho radového, štúdiového albumu americkej speváčky, ktorá si hovorí Madonna. Album sa volá "Confessions on a Dance Floor". Vyšiel pätnásteho novembra roku 2005 pod značkou vydavateľstva Warner Bros. Records. Pozorne si pozrite videoklip, ktorý táto kabalistická stará suka natočila za krvavé doláre svojich satanistických mecenášov ku songu "Hung Up". Oplzlé diabolské tanečné kreácie černochov, aziajatov, hispáncov, mulatov, ktorým kraľuje zvrhlá Madonna. Pre bieleho človeka v jej chorom svete niet miesta. * ()

Marek1991

Brutálne sexistické dielo. To, čo tam predviedla, najmä v niektorých momentoch, to nemôže bežného chlapa nechať len tak bez zaujatia, párkrát som myslel, že nám ukáže klitoris s ohanbím alebo si rovno niečo strčí do pošvy. Tanečné chvíľky boli fajn, no čo by bolo toto dielo bez skupiny ABBA, asi by nebolo a preto to, že prespievali niečo a dali do toho len pár Madonniných vsuviek neviem veľmi oceniť. ()

• Videoklip je poctou slavnému Johnu Travoltovi, jeho filmům a tanci vůbec. Madonnině dceři Lourdes, které bylo tehdy 9 let, připadal klip nechutný. [Zdroj: Óčko Star] (rafix)
  • Pilotní singl z alba Confessions on a Dancefloor. (veronica 01)