poster

Madonna: Jump (hudební videoklip)

Komedie / Hudební

USA, 2006, 4 min

Režie:

Jonas Åkerlund
 • kingik
  **

  Neberte si příklad z Madonny. Do tokijských ulic vytáhla se "skokany" a to je celé. Song tak vytrvale doprovází skoky z teras, schodů atd., mezitím co Madonna v prostřizích tančí a zpívá.Takovýhle podprůměrný a nenápaditý námět nemusel zrovna režírovat kontroverzní Jonas Akerlund. Ani song se tentokrát nevytáhl na poměry zpěvačky s ničím, co by nutilo si ho poslechnout opakovaně. Obdivovatelé japonské kultury se snad zaradují, ale ten, kdo nemá interpretku v oblibě, bude mít potíže si její písničku poslechnout celou. Klip se nakonec ani nikam moc nepropracoval a písnička v hitparádách skoro nebodovala. Slabší období slavné zpěvačky. 40%(5.11.2013)

 • Marek1991
  odpad!

  Propagácia le parkour, akurát pieseň je otrasná, najmä prvých 50 sekúnd z jej strany zbytočných, ptoom chvíľu niečo spievala zas nuda a takto párkrát dokonca. Tie skoky nezachránia nevkusný a nudný klip.(6.12.2013)

 • corpsy
  ***

  Vo svojej dobe populárny parkour využila aj najslávnejšia speváčka v histórii vo svojom videoklipe. A skvelo to vystihlo samotnú pieseň.(13.7.2018)

 • ecceHOMMO

  Klip ma doslova nudil, pesnička presne naopak....(10.10.2014)

 • Handle
  **

  Nezajímavé od začátku do konce... Že Madonna není nějak úžasná zpěvačka bych ještě překousl, ale že je minimálně každý třetí song takto nijaký a bez jakékoli invence, to už mi vadí dost.(22.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace