poster

Madonna: Celebration (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2009, 4 min

Režie:

Jonas Åkerlund
 • corpsy
  ***

  Nemožno to označiť za únavu, pretože klip má drajv a k piesni sadne. Ale aby išlo o niečo výnimočného, to teda nie.(13.7.2018)

 • monalisa69
  *****

  https://www.youtube.com/watch?v=6JK7-rFt8pY(27.2.2017)

 • kingik
  ****

  S Madonnou na tanečním parketu. Madonna si je vědoma generačních rozdílů, a i přes nelichotivý věk a tři dekády na scéně, se hudebně orientuje výrazně na mladé publikum. K tomuto účelu vydává výběrovou kompilaci "Celebration", ze které pochází stejnojmenný singl. Zmapování její bohaté kariéry přišlo právě včas a tímto výběrem uzavřela triptych výběrových alb se svými největšími hity do něhož spadá "The Immaculate Collection" (1990) a "GHV 2" (2001). Její hitovkové album nebylo všude stejně úspěšné a vrcholu dosáhlo jen ve dvou evropských zemích. V tanečně laděném klipu v režii osvědčeného Jonase Akerlunda se Madonna pochlubila svým miliontým přítelem, anebo je v něm k vidění i její dcera. Věk si Madonna nepřipouští a jakkoliv vypadá nepřístupně, ještě s ní lze hudebně počítat. Sice její hudba za posledních pět let nijak nezraje a nepřináší nic mimořádně objevného, ale vymlouvat jí to nehodlám. Když chce držet krok s mladými fanoušky, je třeba přijít s přístupnějším pojetím hudebních stylů, a to jak vidno dovede, protože do hudebního důchodu je vždycky snadné odejít, pokud už hudebně bude mít se svými posluchači všechno kladně vyřízeno. A to ještě nějakou dobu Madonně nehrozí. 70%(10.11.2013)

 • Likan7
  ****

  Madonnino tělo je fakt neskutečný..(4.7.2017)

 • - V oficiální verzi je k vidění také Madonnin tehdejší přítel Jesus Luz, dcera Lourdes nebo syn Rocco. (veronica 01)

 • - V druhé verzi videoklipu s fanoušky účinkuje také Madonnina dcera Loudres a má na sobě svatební šaty, podobné těm, které měla Madonna na svém vystoupení na MTV cenách. (Patw)

 • - Existují dvě verze videoklipu. V té druhé jsou vidět hlavně fanoušci v nejslavnějších Madonniných kostýmech. (veronica 01)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace