Komisařka Lürsenová jede s kolegou na svatbu. Volného dne si však moc neužijí. Dva ozbrojení muži změní svatební veselí v noční můru... Komisařka Lürsenová má volno a doprovází svého kolegu Stedefreunda na svatbu syna dávného přítele Schrödera. Schröderův syn Nico si bere Reike Stracheovou, s níž se zná od dětství, všichni se baví, ale Stedefreunda nebaví poslouchat směšné historky Schrödera a jde raději vyvenčit psa Paula, patřící Lürsenové. Paul Stedefreundovi uteče a z vyvenčení se stane dlouhá procházka, během níž svatební hostinu přepadnou dva ozbrojení muži. Zpočátku vše vypadá, že ozbrojení muži chtějí jen loupit, ale netrvá dlouho a jeden z nich sundá kuklu. Všichni svatebčané poznávají Wolfa Koschwitze, který byl několik let ve vězení za vraždu místní dívky Karoly a Wolf jim vysvětlí, že přišel, aby našel skutečného vraha. Druhý ozbrojený muž Simon je překvapen, jelikož si myslel, že jdou svatebčany jen oloupit, ale zůstane s Wolfem. Všichni jsou stále přesvědčení, že je vrahem Wolf, ale když je nalezen mrtvý Schröder, kterého nemohl zabít ani jeden z ozbrojených mužů, je Lürsenové jasné, že by na Wolfově nevině mohlo něco být. Lürsenová přiměje Wolfa, aby mohla klást otázky i ona. Když se konečně Stedefreund vrátil k restauraci a zjistil, co se děje, chce zavolat pomoc, ale telefony jsou bez signálu, neboť Wolf se Simonem rozbili vysílač... (oficiální text distributora)