Bioložka Victoria (Alexis Iacono) dostala za úkol vyšetřit záhadná úmrtí v rodném maloměstě v Kalifornii, odkud ještě jako teenager prchla za lepším životem. V městečku narazí na několik známých ze svého mládí i na nevyřešené rodinné starosti. Mezi tím vším se setkává s Auriel (Devanny Pinn), jedinou přeživší ze skupinky mladých, která si vyjela na lodní párty. Ve zdejších vodách se něco pohybuje a má to pořád hlad. Brzy se Victoria dozví, že o tzv. záhadných úmrtích se toho ve městě ví až podezřele mnoho. Stane se další z dlouhé řady obětí, nebo přijde celé záhadě na kloub? (Prochy38)

George Stobbart

Meno Brandon Slagle na mňa už dlhšiu dobu pôsobí odpudzujúco, pretože či ako režisér, či ako herec, má tento nesympatický blbeček otrasné výkony a chabé filmy. No zdá sa, že po 10 ročnom plávaní v nezávisláckych hororových vodách sa na neho už konečne niečo nalepilo a jeho najnovší počin "Dead Sea" nakoniec nie je až taký shit. Ide o malý, nenápadný monster horor s tajomnou vodnou príšerkou, ktorý však prekvapivo nehrá na zábavnú nôtu, ale snaží sa skôr vytvoriť napätie, atmosféru a dokonca aj zmysluplný dej. Škoda len, že sa zbytočne dlho za(je)báva s amatérskymi postavami, ktoré zapája do naivne nepodarených akčných eskapád, na úkor nejakých tých „creature features“ scén, kvôli ktorým to človek pozerá. ()

kaylin

Strašně překombinovaný film, který by možná nakonec vyšel lépe, kdyby to bylo jen to obyčejné monster béčko, jak slibuje plakát. Tohle je slasher, drama, monster movie a do toho ještě nějaké ty city. Jenže pokud se o tohle chce někdo pokusit, to už musí být trochu kádr. Brandon Slagle očividně kádr není. ()

Prochy38

Já vlastně ani nevím, za co tu jednu * dávám. Sranec je to fakt solidní. Neskutečně odfláknutá práce. Od hereckých výkonů, přes režii, jestli nějaká byla, ... o příběhu se nedá ani bavit... neskutečně slabé, možná i ubohé... nemám ponětí, proč takovéto "filmy" vůbec vznikají.... jo a plakát je naprosto zavádějící.... ()

moviefan4 odpad!

Neskutočná nuda. Film ktorý 90% svojej stopáže nudí diváka. Ten film(ak sa to dá nazvať film) je tak hnusne prekombinovaný že ani z jedej veci nemáte nič. Je tu hnusná kamera, príšerné herecké výkony, odveci hudba a hlavne debilný dej! A príšera? Tá je vidieť max na obale a cca 1 minútu vo filme a aj to na konci a nie celá. Za mňa čistotný odpad a Dead sea si môže plávať v mŕtvych vodách odpadu. ()