poster

Eastonská soukromá (TV seriál)

 • USA

  Private

Drama / Thriller

USA, 2009, 20x 4-6 min (SE: 87 min)

Režie:

Dennie Gordon

Producenti:

Geoffrey Schaaf
(další profese)
 • Tommassi3
  odpad!

  "Pohni kostrou !! Za deset minut musíš vypadat jako na Oscarech.." Jak je vidět, ta dnešní tupá zdegenerovaná děcka už nemají čas ani na seriály, při jejich běžné délce.. To je smutné, že ?? Zato slepit z několika webizod teenagerské (mikro)telenovely film se mi zdá vlastně téměř až geniální !! Skoro tak geniální jako tuhle povrchně zpracovanou povrchní šmíru s povrchními a vesměs silně odpudivými, on by totiž výraz nesympatickými vyzněl spíš jako eufemismus, charaktery sledovat.. Zůstalo-li by u původního konceptu, šel bych tak na hvězdu a půl.. Proč ?? Zkrátka a jednoduše proto, že už jsem viděl i větší sračky.. Takže to opravdu neberte jako lichotku, Mrs. Gordon !!(18.5.2015)

 • Khare
  odpad!

  Moje oblíbená část byla jednoznačně "Prohlížíš si moji kosmetiku? To je tajná zbraň nás všech - Neutrogena, krém proti akné způsobenému stresem. Jak se tak na tebe dívám, máš nejvyšší čas začít ho používat." a o patnáct minut později "Už se chystáš na ples? Nezapomeň použít Neutrogenu!" Občas jsem si nebyla jistá, jestli film ještě běží, nebo už se dívám na reklamy.(22.5.2015)

 • megan017
  ***

  Jeden z mnoha teen filmů, který je překvapivě velmi milá oddychovka, ovšem taky stupidní. Výraz "holka/y z Billings" zde zaznělo nesčetněkrát, Reed ač je to velmi sympatická postava, si neumí dávat moc věci dohromady, sežrala prakticky všechno, co jí podstrčili. Vůbec nevím, co znamená zápletka s ředitelkou o Reedině výjmečnosti, nedalo se tomu moc místa. Na to, že jsou tam expresně namyšlené fifleny, je z nich hezká jenom Noelle. Ariana s Karen jsou vrchol ošklivosti a cetky na těle, ani tuna makeupu, to změnit nedokázaly. Příběh je plytký, prudce mění směr a abych řekla pravdu, zrovna mu to nesluší, ovšem pořád lepší, než kdyby to bylo předvídatelný. Jinak není to TV seriál, ale TV film.(17.5.2015)

 • Dzeyna
  *

  Hrozný až je to vtipný.(30.1.2016)

 • blackJag
  odpad!

  ...že prej už se na to musíme dodívat :-) Tohle se původně mělo točit jako porno, určitě :-) Slečny by se v nějakém tom sprostém filmečku slušně vyjímaly, zato ten klučina, co vypadá jak Justin Bieber pro chudé (duchem), by měl hned dostat zákaz činnosti :-) A režisér a scénáristky pro jistotu také (bez smajlíku)... 0%(16.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace