poster

Vánoce v Conway (TV film)

 • USA

  Christmas in Conway

 • Slovensko

  Vianoce pre teba

Drama / Romantický

USA, 2013, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Hezký, lidský, neurážlivý. Do toho příběh jak ze života s herci, na které je radost koukat. Většinou jsou americký televizní dramata nudný srágory, ale tenhle film se tvářil, jak kdyby vyprávěl příběh třeba i někoho z Vašeho sousedství.(16.8.2016)

 • Tommassi3
  **

  "Jak se cítíš ??" - "Jako kdybych spad z ruskýho kola.." ;)(1.3.2016)

 • Lovely.Bones
  **

  Vánoce v Conway, jakožto 3. vánoční film letošní sezóny, je krásný, dojemný lidský příběh... natočený za málo peněz, amatérsky a tak klišoidně jak to jen jde. Mary-Louise Parker. Jediná věc, která vás možná na tom celém zaujme. V originálním znění ovšem, protože její český dabing je teda otřesný. Jinak to tak nějak hezky plyne. Tak nějak pomalu hezky plyne. Tak nějak to neskutečně pomalu hezky plyne, že neuvěříte tomu, že to má jenom hodinu a půl. Nicméně, alespoň je tam hezký vztah mezi manželem a jeho nemocnou ženou. Tam vidim publikum, které tento film může udeřit přímo do čer(ve)ného. Postarší ženy, žehlící prostírání na vánoční tabuli. Myslim, že tehdy nastává ideální situace na sledování tohoto filmu. Jelikož se v této situaci nenacházím, nemá to pro mě zjevně "to kouzlo vánoc". Buďme rádi za to, že rodinka ještě k tomu nemá skupinku mluvících zlatých retrívrů nebo se na konci neobjeví Santa, aby Duncanovi pogratuloval za nejkrásnější vánoční dárek a potom nepopřál divákům "Štastné vánoce!" za zvuků tradičních amerických koled.(3.12.2016)

 • KajusaK
  ****

  Zhlédnuto v angličtině ale vynikající ... Mary okouzlující a konečně po dlouhé době pěkné romantické drama a žádná americká šaškárna.(30.1.2016)

 • velkyvezir
  *

  To už i ten Správnej dres je lepší.:-D Parkerová, Garcia a Mooreová evidentně potřebovali peníze, když vlezli do tohoto bezduchého filmu. Ano, existuje fůra podobných vánočních snímků, které jsou také takovýto podprůměr či průměr, ale tady prostě mezi herci vůbec chemie nefunguje, zápletka se sousedkou zcela triviální, vedlejší motiv s přítelem na telefonu nadbytečný, ne toto se fakt nepovedlo...(30.12.2015)