Mega Shark vs. Mecha Shark

• USA Mega Shark vs. Mecha Shark

Remorkér táhnoucí za sebou obrovskou ledovou kru vplul do přístavu v egyptské Alexandrii, ale kra se náhle rozlomí a ze spánku probudí děsivou kreaturu. Megažralok se okamžitě pustí do práce a začne tyranizovat plavidla v širokém okolí. Některé země kvůli němu uzavřou své přístavy a zakáží rybolov, což negativně ovlivní světovou ekonomiku. Spojené národy jednají o vyvinutí zbraně, schopné žraloka zničit. Je zkonstruován prototyp obrovské ponorky ve tvaru žraloka, kterou spustí na vodu v Pearl Harbor. Megažralok je lokalizován a po neúspěšných soubojích dojde až na pobřeží Sydney k poslední bitvě, která rozhodne nejen o osudu města, ale i celého lidstva, protože žraločí ponorky jsou posledními prostředky, které mohou  Megažraloka zastavit. (TV Barrandov)

Víteček odpad!

Oproti mnoha jiným podobným, které mají alespoň ten úžasný WTF moment je tohle z 90% absolutní nuda a podobných chvil je jen minimum. Navíc je to standardně špatné, s hroznými efekty a podivnými hereckými výkony. A Mega Shark je tam spíš jen tak do počtu a když zrovna neskáče po letadlech, tak s ním není vůbec sranda. ()

Luciferius odpad!

len čo som videl niečo mega tak som si dal tú námahu kliknúť na ten film 10 sekúnd som ho pozeral a keď som zbadal Asylum tak som to aj hneď vypol ........... nechcem aby aj moje deti mali traumu len s toho že som to pozeral odporúčam ani sa na ten obrázok nepozerajte ........ ()

bycer odpad!

paradoxní je, že tyto filmy mívají na některých televizních kanálech (v nočních hodinách) dost velkou sledovanost. Ale dávat tomuto a jiným Asylum "parazit" filmům 5* je dle mého demence. ()

Aceboris odpad!

Čo môže byť horšie ako nadržaný Mega žralok . Vlastne áno, magor Admirál , ktorý tuka do klávesnice a pozerá na monitor s kruhom a tvári sa ,že tam niečo je. Ľutujem obyvateľov Sydney, že bolo použité , zneužité ich mesto ako miesto kde sa žralok túži túliť k inej žralocici. Tu už fakt zostava zdraví rozum stáť a rad radom by som všetkých pozatvaral na Alcatraz do konca života , aby už nemohli nič natočiť. Film má síce začiatkom , snaží sa navodiť nejakú tú atmosféru, ale to čo sa tam deje a hlavne ku koncu kde Mecha Shark dostane vlastný rozum a ten druhý riadi vo vode. Neskutočná splatanina , neskutočná SPROSTOSŤ!! Neodporúčam pozerať je to fakt úplne bahno. Mám rád takéto hovadiny , rád si pozriem totálne hlúposti, ale toto už bolo aj na mňa veľa. Za mňa odpad ako vyšitý 0/10. ()