Molly Maxwellová

Scénografie:

Adam William Wilson

Masky:

Kristin Wayne

Zmiešané pocity. Krehká nezávislá dráma o nedovolenom vzťahu sa tu bije s nesympatickým prostredím súkromnej školy, plnej zbohatlíckych detí, ktoré učí mladý profesor s vizážou zšenštilého modela. A riaditeľ vo svojej bizarnosti pre zmenu pripomína Jima Jarmuscha. Obidve tieto autority, spolu s rodičmi hlavnej hrdinky, zastávajú celkom liberálny, až benevolentný prístup k žiakom, čo vrcholí v predmetnom vzťahu učiteľ-študentka. Výsledný dojem asi takých 70%, ale prikloním sa k vyššiemu hodnoteniu už len kvôli náramne sympatickej Lole Tash, ktorá kompenzovala spomínané castingové nedostatky.(23.6.2014)

Výborná a pohodová oddychovka o zakázanom ovocí. V Amerike to je možno hand grenade, u nás v UK je to jail beit, avšak narozdiel od Amíkov, ktorí to majú nachuja, u nás je povolené už od šestnásť! Takže, keby sa mi super cool Molly Maxwellová ''nasáčkovala'' jedného dňa do kvartýru, splnil by sa mi sen! :)(23.4.2014)

• Marqta

Otřepaný námět s prostým dějem v řekněme originálním "alternativně snobském" obalu. Děj je předvídatelný, ale přiznávám se že konec mě mile překvapil (víc spoilerovat nebudu). Celé prostředí a společnost, která se ve filmu objevuje vytváří zajímavou jemnou atmosféru a celkem hezky se na to kouká, takže bych film ve výsledku hodnotila jako průměrný. Hudba je fajn a neokoukaní herci, kteří nejsou z té "klasické typové sorty" nebo jak to nazvat (:D) tomu taky pomáhají. Film doporučuji na odreagování, když se vám nechce o ničem přemýšlet a nemáte chuť na nic hlubokomyslného, ale zase nechcete koukat, nebo prostě nemáte nervy na řekněme mainstreamovou slaďárnu. Kdyby nebylo té atmosféry neváhala bych a dala prostě dvě hvězdičky (a to kdo ví jestli) ale takhle se nemůžu rozhodnout jestli bych tam neměla dát i tu třetí protože to byl v celku příjemný zážitek, nicméně opakovat ho nehodlám.(6.7.2015)

Matka, která dá dceři knihu o sexu a robertka? Nechtěla bych :D Styl kterým hlavní představitelka fotografovala? Naprosto nereálný. To by tímto způsobem nestihla ani zaostřit, natož udělat snímek, jaký by chtěla, když sotva přiloží fotoaparát k oku, tak cvakne. Počkat a v jakém století, že to žijeme, že své 16leté dceři nechce dovolit mobil? Vždyť tento ďábelský přístroj byl vynalezen právě rodiči, aby mohli mít své děti neustále pod kontrolou a kdykoliv je otravovat a případně ti méně věřící i ověřovat jejich pozici pomocí gpsky. I když je pravda, že dnešní móda, kdy už děcka ve školce mají své "I"pytlovinky je přehnaná /já jsem hrdá na to, že můj první mobil jsem si koupila sama.. a to až v 6. třídě a ještě k tomu byl z bazaru a s anténkou! :D/ Jinak Molly a Ben byli ve škole fakt hrozně nenápadní, že to prostě muselo být jasné každému. Jinak teda chudák Ben, když se začala Molly začala hihňat po krátkém začátku "action blowjob", se nedivím, že měl tak sklíčený výraz. 4*- Na jednu stranu ohraný námět, ale hlavní herci byli přesvědčiví a hlavně, přestože jsem holka, tak prostě Lola Tash je neskutečná kočka... stejně jako Charlie Carrick je tu sexy.(11.7.2014)

Mne sa to páčilo. Je to dosť civilné a scenár napriek základnej zápletke neprináša nijako veľké kontroverzie (minimálne pre ponímanie v našich zemepisných šírkach). Prostredie experimentálnej školy film dobre oživuje. Takto nejako si predstavujem normálny teenagerský film, ktorý možno brať aj ako určitú generačnú výpoveď aj ako young adult drámu. Asi niečo podobné som čakal od LOL(A)...(8.5.2015)