Molly Maxwellová

Scénografie:

Adam William Wilson

Masky:

Kristin Wayne

Matka, která dá dceři knihu o sexu a robertka? Nechtěla bych :D Styl kterým hlavní představitelka fotografovala? Naprosto nereálný. To by tímto způsobem nestihla ani zaostřit, natož udělat snímek, jaký by chtěla, když sotva přiloží fotoaparát k oku, tak cvakne. Počkat a v jakém století, že to žijeme, že své 16leté dceři nechce dovolit mobil? Vždyť tento ďábelský přístroj byl vynalezen právě rodiči, aby mohli mít své děti neustále pod kontrolou a kdykoliv je otravovat a případně ti méně věřící i ověřovat jejich pozici pomocí gpsky. I když je pravda, že dnešní móda, kdy už děcka ve školce mají své "I"pytlovinky je přehnaná /já jsem hrdá na to, že můj první mobil jsem si koupila sama.. a to až v 6. třídě a ještě k tomu byl z bazaru a s anténkou! :D/ Jinak Molly a Ben byli ve škole fakt hrozně nenápadní, že to prostě muselo být jasné každému. Jinak teda chudák Ben, když se začala Molly začala hihňat po krátkém začátku "action blowjob", se nedivím, že měl tak sklíčený výraz. 4*- Na jednu stranu ohraný námět, ale hlavní herci byli přesvědčiví a hlavně, přestože jsem holka, tak prostě Lola Tash je neskutečná kočka... stejně jako Charlie Carrick je tu sexy.(11.7.2014)

Ach Molly Maxwellová, Ty jsi byla tak nádherně zamilovaná, přesně tak si to pamatuji i já. Ty blažené úsměvy, když ležíš v posteli, to nemělo chybu. Ale svět není někdy takový, jak bychom si ho představovali, tudíž chápu, že jsi se dokázala chovat neadekvátně ke svým blízkým a to jim ubližovalo. Za Lolu Tasch jdu určitě nahoru. Tak přirozený projev byl vysloveně famózní a dokonale uvěřitelný. A konec byl také moc povedený. Původně jsem do toho šla kvůli Robu Stewartovi ze seriálu Pobřežní hlídka, ale ten si tady moc neškrtnul, nicméně ve finále jsem byla ráda, že jsem po tomhle kousku sáhla, vůbec toho nelituji.(7.7.2018)

Upřímná lovestory, která se ani moc nesnaží o typické americké moralizování (aha, Kanada), ale spíš se snaží zobrazit pocity obou hlavních postav - Molly zejména. Film se veze na odlehčené vlně, má MOC příjemné herecké obsazení a hodně pěkný výběr indie hudby. Lolu Tash budu rozhodně sledovat, roli Molly Maxvell si užívala a bylo ti poznat zejména na její přirozené mimice a gestech. Prostředí experimentální školy zobrazené ve filmu na mě působilo úžasně, stejně tak notně zidealizovaný rodinný život.(21.7.2014)

• Marqta

Otřepaný námět s prostým dějem v řekněme originálním "alternativně snobském" obalu. Děj je předvídatelný, ale přiznávám se že konec mě mile překvapil (víc spoilerovat nebudu). Celé prostředí a společnost, která se ve filmu objevuje vytváří zajímavou jemnou atmosféru a celkem hezky se na to kouká, takže bych film ve výsledku hodnotila jako průměrný. Hudba je fajn a neokoukaní herci, kteří nejsou z té "klasické typové sorty" nebo jak to nazvat (:D) tomu taky pomáhají. Film doporučuji na odreagování, když se vám nechce o ničem přemýšlet a nemáte chuť na nic hlubokomyslného, ale zase nechcete koukat, nebo prostě nemáte nervy na řekněme mainstreamovou slaďárnu. Kdyby nebylo té atmosféry neváhala bych a dala prostě dvě hvězdičky (a to kdo ví jestli) ale takhle se nemůžu rozhodnout jestli bych tam neměla dát i tu třetí protože to byl v celku příjemný zážitek, nicméně opakovat ho nehodlám.(6.7.2015)

Nejsem typický cílový divák tohohle snímku, ale za zobrazení mladý bláznivý holky, co se právě probudila, a hlavně za vztah její matky k ní - za to dávám čtyři hvězdy. Líbilo se mi, jak ji matka podržela při pohovoru ve škole a hlavně pak scéna v kuchyni, kde si matka prohlížela fotky, které Molly nafotila. "Tohle fotil on?" Jop, jediná věta, jediný pohled a matky vědí. Skoro jako Larelai a Rory Gilmorovy.(2.6.2015)