Lotta a šťastná budoucnost (TV film)

• Německo

Lotta & die frohe Zukunft

Komedie / Romantický

Německo, 2013, 89 min

Tak co k tomuhle filmu napsat, stejně tak jako Lotta a vysněná cesta a Lotta a nečekaná změna, byl jednoduchý, ale pro zkrácení volného času dobrý. Pokud bych měla napsat klady, tak by jich bylo docela dost, ale jako zápor bych mohla považovat sporný konec, kdy film není jednoznačný. Nemůžu doporučit nebo naopak shodit, podívejte se sami a udělejte si obrázek sami.(4.1.2015)

• entokr

Na to jak příjemný rozjezd tento film měl je poslední díl této trilogie celkem hrubě pod úrovní dílů předchozích. Docela mě zklamalo, že nedokázali udržet tu příjemnou atmosféru až do konce. Z posledního dílu jsem měla dost rozporuplné pocity. Je to celkem depresivní. Naše hrdinka furt lítá v nějakých problémech, které už nezvládá se svou přirozenou grácií a nadhledem. Neustále se sype nebo vybuchuje vzteky. No mohli to zakončit o dost lépe. Sladkokyselý závěr tomu taky korunu nepřidal. Pro mě tak za dvě hvězdičky a mínus.(13.2.2015)