poster

Dámi / Nedámi (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2013, 10x3 min

Režie:

Radim Špaček

Scénář:

Zdeněk Holý

Kamera:

Jakub Halousek

Hudba:

Ivan Acher

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Vančura
  ****

  Viděl jsem první 4 díly a musím říct, že se mi to překvapivě docela líbilo. Sice mi tam zůstává jistá pachuť z toho, že mi to celé přijde strašlivě zbytečné, protivně vulgární a místy snad i lehce trapné, ale... Ale pořád je tu vědomí toho, že prostě stejně nemá smysl na tento projekt aplikovat nějaká náročná měřítka, je to filmařský minimalismus v nejčistší formě, a má-li vůbec smysl to nějak hodnotit, za sebe nemám problém přiznat, že oba herečtí představitelé jsou tu vždy naprosto výborní. Takže u mě asi dobrý. 4 hvězdy - a proč ne?(8.11.2013)

 • dwbmb
  ****

  Je jedno, jestli vidíte všech deset dílů nebo čirou náhodou v biografu jen jeden. Zaručeně pobaví. A pobavit diváka je zcela zjevně tvůrčím záměrem, jelikož notná dávka nadhledu, nadsázky a absurdity nelze výtvoru upřít. Poprvé jsem v kině hleděl jak cyp, co to je za trailer na další nemožnost z českých hájů, ale jakmile mi to celé docvaklo, tak mě nadšení už nepustilo. Nyní je možnost si videa přehrát i online, takže směle do toho, za zkoušku nic nedáte. Vhodné pro heterosexuálního muže: ano(4.12.2013)

 • Taborita
  ****

  Chvilku trvá, než dojde, že to má být trapné, pak už je to vtipné.(4.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace