Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení (TV film)

• Německo

Heidi Kranz

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)
  • Rosalinda

To si zase madam Rosamunde a ZDF pořádně "zaperlily". To opravdu nešlo! Všechno špatně...!!! K nevydržení...!!! Než jsem to stačila napsat, objevil se tu najednou první a dosud jediný komentář (a to hned pětihvězdičkový), který nelze přehlédnout. Vždycky hledám na filmech to lepší, takže hledám i maličkosti na hvězdičky. Ale tady jsem přehazovala vidlema pořád dokola a fakt nic. Rozhodně nedávám odpad z principu!!!!!(31.7.2014)

• Ducii

Tak tohle je asi poprvé, co nebyl od začátku jasný konec. Docela mne to překvapilo - leda, že by mi v prvních minutách něco ušlo, protože jsem to zapla o něco déle.(4.8.2014)

Nechápu, proč tady tomuto filmu dávají všichni odpad, možná z principu, já nevím. Tenhle film se mi ale po dlouhé době líbil, byl vlastně o tom, co se v normálním životě mockrát nestává a a to o nalezení pravdy v pravou chvíli, mi se třeba tyto filmy líbí z toho důvodu, že víte, co od nich čekat, jako třeba, že v takových filmech, zrovna od této spisovatelky někdo umře, ale přesto mají dobrý konec, nemá cenu tady tenhle film doporučovat, něco mu vytýkat, nebo jej chválit, protože ať už tenhle film člověk pochválí, ostatní jej zkritizují, to potom nemá cenu tady něco psát, jedno vím jistě a to to, že jedině člověk sám by měl usoudit, jestli je tenhle film dobrý nebo ne, já osobně mu dávám hodnocení jaké dávám hlavně proto, že mne velmi překvapil a nebyl jako ostatní - tak trošku ohraný, už na začátku víte, že to dobře dopadne, nemusíte přemýšlet nad dějem a celkově jsou tohle právě ty filmy, na které stojí za to se dívat.(31.7.2014)