poster

Fight Club (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010

 • PaulCZE
  ***

  Tenkrát před lety, v původní sestavě (Dobrovský, Grygar, Bach, Poláček..), to byl punkový debatní pořad o hrách s perfektními hosty jako Bulíř, Drda, Vávra, Rybka, Červ, Macura .. jež dali nakouknout pod roušku fekálního humoru, kulervoucích zážitků z onlajnovek, nacistických plaveckých bazénů a všeho ostatního, kvalita kolísavá. Jenže některý díly jsou v pravdě legendární. Nyní to je pod vedením nové redakce (cca od 2018?) odpad v podobě debatního kroužku uzoufaných a nudných buzniček.(10.5.2019)

 • Hugo01
  *****

  Dříve jsem podcasty nikdy nesledoval, ale v poslední době to hodně doháním. Kdyby nebylo kámoše (he knows), tak bych se k tomu nejspíš ani v dohledné době nedostal, ale to bych udělal velkou chybu. Člověk získá mnohem větší přehled a také se náramně pobaví! A když je k dispozici jak video, tak audio verze, je to vlastně úplně super doplněk na cesty, když už vás nebaví poslouchat pořád dokola těch 5 oblíbených písniček na vašem smartphonu. Moderátoři jsou fajn, teda ne úplně všichni, ale když to zprůměruju, tak jsou. Pro mě je samozřejmě tahounem všeho Lukáš Grygar, který tomu všemu dokáže dodat potřebnou jiskru a vtip a kdykoliv v sestavě chybí, stává se pro mě díl, nechci říct nudným, to vůbec ne, ale prostě takovým mdlejším. Jeho sofistikovaný humor mi neskutečně sedí, a kdyby byl podcast v sestavě Lukáš Grygar, Lukáš Grygar, Lukáš Grygar a Lukáš Grygar, asi bych nedělal nic jiného, než spal a koukal na Figh Club!(6.1.2017)

 • Honzek

  Pro všechny, kteří to se hraním myslí trošku vážně. Publicistický pořad od kluků ze severu Games.cz, který je po všech směrech profesionální. Uvádí Petr Poláček, Martin Bach, Lukáš Grygar a Pavel Dobrovský. Setkáte se zde i s mnoha hosty, například s Danielem Vávrou nebo Karlem Drdou či Milošem Bohoňkem. Pokud tedy nemůžete být bez informací z herního světa, tento týdeník je pro vás stvořený. Za mě jen to nejvřelejší doporučení. Mimo jiné kluci momentálně vytváří časopis LEVEL. Hodnocení pořadu do roku 2018: 5* Update: Po odchodu staré a kvalitní redakce musím smutně podotknout, že Fight Club a potažmo celé Games.cz se propadlo do vcelku smradlavého hnoje. Někteří redaktoři jsou už přes čáru a celý koncept nemá hlavu ani patu. Už vlastně ani nevím, kam to směřuje a co je cílem. Naštěstí přišel Vortex a Retro Nation jež mi suplují kvalitní podívanou. Hodnocení pořadu od roku 2018 výše: 1*(1.12.2013)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Pořad o hrách, který mě baví přestože sem přestal nějak vážněji hrát už docela dávno (asi tak někde u Gothica II., nebo Operace Flashpoint) a sledovat herní scénu by pro mě tak byla ztráta času. To je samo o sobě asi nejlepší kompliment, kterej gamesáckýmu fight clubu můžu složit. PS: plus bonus v podobě účinkujících tváří z leveltv, cha!(1.11.2014)

 • Drom
  ****

  I když se to postupně překlopilo z nadšenecké kecárny ve skoro seriózní pořad, hlavně díky Pavlu Dobrovskému, a objevují se tam, krom stálic české herní scény, i někteří méně známí či zcela neznámí hosté, nikdo mi nevymluví, že tam za paravánem nefetujou nějaký veselý drogy. Je zajímavý pozorovat ty jednotlivé charaktery zainteresovaných lidí, jak se hezky profilují v rámci herních a s hrami souvisejících témat. Ale mozná mi jenom hrabe z toho, že jsem to sjel v kuse včetně (Retro) Games Play, Tea clubu i Indie tripu. Trošku se tam tluče to amatérské nadšení s komplexem seriózního média a díky tomu je to lehce rozpolcené (nebo bych měl napsat "stále ve vývoji"), proto bych to hodnotil průměrně, možná lehce plus. Ale jelikož se tam objevuje nepokryté vychvalování prehistorických her (včetně těch mých oblíbených) a dokonce občas i odvážné naznačení, jaký neoriginální primitivní připitomělý hrůzy (sem nechtěl napsat explicitně sračky) se dnes takyprogramujou, přihodím jednu navíc.(15.2.2016)

 • - Kromě video verze si lze pořad stáhnout i ve formátu MP3. (Honzek)

 • - Kromě pořadu jeho tvůrci také spolupracují na vydávání časopisu Level, a to od 231. čísla. (Honzek)