Plan B: Mobilizing to Save Civilization (TV film)

Dokumentární

USA, 2010, 84 min

Hal Weiner

Předloha:

Lester Brown (kniha)

Hal Weiner

Lester Brown, Matt Damon (vyp.)

Komentáře uživatelů k TV filmu (1)

Keď som sa dozvedel, že organizácia Worldwatch Institute, v ktorej figuruje známy aktivista Lester Brown, bola založená za pomoci bratov Rockefellerovcov, trošku som si o nich začal čítať. Veď Rockefellerovci sú satanisti, ilumináti, jašteri a chcú nás všetkých vyhubiť; uvedomil som si, že väčšina takýchto nálepiek, ktoré na nich každý počul, pochádza od rôznych konšpirátorov ako Alex Jones, z blogov bez zdrojov, alebo od bulvárnych médií snažiacich sa za každú cenu šokovať a udržať si tak popularitu. Uvedomil som si, akí nebezpeční sú ľudia ako Alex Jones. Všetky tie stovky dezinformačných, strašiacich videí na YouTube a inde, že ekológovia solárnymi panelmi nechcú Zemi pomôcť, ale chcú nimi ľudí zotročiť, to všetko produkujú ľudia ako Alex Jones, ktorí na svojej agende "Globálne otepľovanie neexistuje" a "Upozorňovanie na preľudňovanie je fašizmus" zarábajú také peniaze, o akých by sa ich ovciam ani len nesnívalo. Zaujímavý dokument.(11.8.2014)