Against the Sun

Paul Mills

Sean Albertson

Kostýmy:

Mark Peterson

Keby to nebolo podľa skutočných udalostí, tak by som asi normálne pochyboval, že je také niečo vôbec možné. Ale zjavne áno. Trojici vojakov po zrútení ich bojového lietadla do mora zostal len gumený čln, niekoľko ťažko využiteľný predmetov, no predovšetkým to najdôležitejšie - Nádej! A tak dni ubiehali, nádej sa miestami už asi aj vytrácala, ale nič iné ako to im ani nezostávalo. Dúfal som, že to bude mať trochu väčší psychologický rozmer a konverzácie medzi týmito tromi mužmi budú aj o čosi zaujímavejšie, ale čo sa dá robiť. V podstate celú dobu človek len čaká či sa im zachrániť podarí alebo ich osud skončí vo vodách Pacifiku.(28.1.2015)

V HD a osvícené sluncem, vypadá dobře skoro vše. I slaná opálená trojka. Pšonek zpočátku jednal přehnaně pozitivně...až mě tím vytočil. Po pěti dnech jim došlo, že mohou vytvořit kotvu a také velitel našel tužku...po 5 dnech. Štastný konec mi evokoval šťastnější trojhvězdí, zasloužili si ho, kluci ušatí opálení.(24.3.2015)

Úžasnej snímek, celej příběh se odehrává na dvou metrech čtverečních, a je to bomba. Narozdíl od Lockeho to tady naprosto stačí, herci excelujou, hudba graduje. Jediný co bych vytknul je dost nepřesvědčivá scéna se žralokem, která vypadala jak první díl Čelistí, ale jinak teda smekám.. Jinak Tom dospěl a dozrál do výbornýho herce.(28.1.2015)

Příběh je to fajn o tom žádná, ale upřímně se tam toho nic moc neděje až na pár zajímavých momentů. S filmy, které se prakticky nehnou z místa to není jednoduché, zvlášť když jde o skutečný příběh, kde není moc prostoru pro vymýšlení si, ale párkrát se tyhle statické filmy velmi vydařily viz Pohřben zaživa a především Telefonní budka. Against the sun je navíc velmi podobný první polovině filmu od Angeliny Jolie Nezlomný, takže pro ty co jej už viděli zažijí určitě deja vu. Klobouk dolů před pány ale pro mě jen za 6/10.(30.3.2015)

Film, ktery resi na pohled tolik jednoduchy pribeh, odehravajici se na tak malem prostoru musi vynikat necim vyjimecnym, aby vysel z prumeru. To se tvurcum bohuzel nepovedlo. Herci dobri, nikoliv perfektni, stejne tak kamera. Nejvetsi slabinou celeho filmu jsou triky se zraloky, predevsim to uloveni jednoho z nich... katastrofa. Hodnoceni necham prumerne, vzhledem ke skutecnemu pribehu.(1.3.2015)