2 Bedroom 1 Bath

Stanley Yung

Stanley Yung

Carmen Cabana
  • ricci.s

Po miliónty krát - párik sa nasťahuje do nového domu s tragickou minulosťou a začne sa im objavovať duch predošlej majiteľky. Takže nasledujú nočné mory, niekoľko duchárskych výjavov, divné zvuky a detský plač (takže aspoň snaha o navodenie atmosféry tam bola), niekoľko nefunkčných pokusov o ľakačku a nesmie chýbať scénka so zrkadlom, bez ktorej sa to asi ani nezaobíde. Pre mňa strašne slabý, nevýrazný, duchársky podpriemer. Nebolo tam síce nič, čo by ma urazilo a nemal som to nejaký väčší problém dopozerať (nakrútené v pohode a herci neotravní), ale taktiež tu nebolo nič, prečo by som to mal chváliť či nedajsatan odporúčať. Sú totiž aj omnoho lepšie.(24.9.2014)

• beso74

Miš-maš spájajúci v sebe prvky strašidelného domu, ázijského hororu z prelomu tisícročí a Rosemary má dieťatko, ktorý sa snaží byť atmosferickým, napätie postupne graduje a atmosféra hustne, aspoň tak si to asi tvorcovia predstavovali. Výsledok však nezodpovedá ich snaženiu, film trpí na pomalé tempo, prvé 3 minúty prezradili priveľa a zvyšok sú klišé, ktorým k tomu, aby diváka zaujali, chýba remeselnícka zručnosť a správna načasovanosť. Zaujme tak akurát hororová veteránka Dee Wallace, ktorej bol daný oveľa väčší priestor ako iným dvom legendám B-filmu, Ericovi Robertsovi a Costasovi Mandylorovi.(17.11.2015)

• Dellamorte

Prichádza na mňa neuveritelná a písmenkami nepopísatelná divácka únava, pri sledovaní podobných "house" nezmyslov, ktoré len okusávaju už dávno ohlodanú kosť a to vo všetkých smeroch. To čo tu predviedol snaživý štáb, to Jessica zmákla v 1 American H. S. epizóde. Shitty pregnant wannaby hu-hu by...anyway. Bod za šikovne umravnený cover.(8.8.2014)