Reklama

Reklama

Štěňátko

  • USA Puppy
všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie
USA, 2013, 5 min

Obsahy(1)

Jeden z mimoňů si hrozně přeje štěňátko, ale nikde ho nemůže sehnat. Nakonec se mu podaří ochočit si malé UFO, ke kterému silně přilne a prožije s ním krásné časy. Pak se ale robotkovi začne stýskat po domově... (Estrellita)

Recenze (54)

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Moja prvá rozprávka s Mimoňmi, ktorú som práve videl a musím sa priznať, že ak takto nejak vyzerajú ostatné, tak až tak veľmi ma to nemrzí. Je to roztomilé, ľudské a určite aj deťom by sa to páčilo, čo je asi hlavné, každopádne môj vkus v detstve bol podľa mňa trocha iný aj čo sa týka podobných rozprávok. V niečom to je nápadité, v niečom ani nie. ()

easaque 

všechny recenze uživatele

stejně jak jsem nebyl odvázaný z animáku Já, padouch - tak to nezlepšil ani tento roztomiloučký kraťoučký bonus. Ale aspoň pobavil, tak slabé 3hvězdičky. Odkaz si najdete u ostatních, či v diskuzi. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Já, padouch je sám o sobě sice kvalitní, ale dost infantilní podívanou, která sází právě především na roztomilost Mimoňů.Tenhle kraťas je přeslazenej dokonce i na mě.Pobavilo mě to, ale ta sázka na jistotu a kalkul už mě začíná trošku štvát nehledě na to, že už brzo uvidíte své děti, jak se nemazlí se živým štěňátkem, ale s tabletem Puppy.....55%. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Kdo by nemiloval Mimoně/Miniony a jejich neuvěřitelnou hatmatilku? A kdo by nemiloval roztomilá domácí zvířátka? Nebo přítulné mimozemské umělé inteligence? Hm, to poslední asi moc lidí ne... tak přítulné mimozemské umělé inteligence chovající se jako roztomilá domácí zvířátka? Lepší? Rozhodně ano, a o moc lepší už to v případě tohohle čtyřminutového kraťasu (bonusu k Despicable Me 2) ani být nemůže. Kopec vtipů, respektive vtipných interakcí, troška dojetí, komplexní příběh, no nedejte si pak 90%. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Psi mě nemají rádi, štěkají na mě, koušou si do mě a já bych se s nimi tak rád mazlil. Jenže na mne útočí i labradoři, takže mám smůlu. Nicméně holuba, ufona ani berušku bych venčit nechtěl, takže si asi ochočím nějakého Mimoně. S těmi je obvykle sranda a jelikož jejich žvatlání tentokrát nepřesáhlo pětiminutovku, tak jim nějakou tu hvězdu dám i přesto, že mé dětství se datuje do dávných hlubin minulého tisíciletí. Tehdy bych byl určitě nadšenější. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama