poster

Štěňátko

 • USA

  Puppy

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2013, 5 min

Producenti:

Janet Healy
(další profese)
 • C0r0ner
  ****

  No kdo by nechtěl jako mazlíčka malé ufo s robotkem? Nebo vlastně i samotného mimoně? Minipříběh to byl maximálně roztomilý a pěkný a kupodivu se objevily o hodně silné emoce (kdo by to byl řekl?), nicméně tomu stále chybí ta neuchopitelná grácie vlastní Pixarům, takže to za plný počet prostě být nemůže. 90%(21.5.2017)

 • Marek1991
  ***

  Moja prvá rozprávka s Mimoňmi, ktorú som práve videl a musím sa priznať, že ak takto nejak vyzerajú ostatné, tak až tak veľmi ma to nemrzí. Je to roztomilé, ľudské a určite aj deťom by sa to páčilo, čo je asi hlavné, každopádne môj vkus v detstve bol podľa mňa trocha iný aj čo sa týka podobných rozprávok. V niečom to je nápadité, v niečom ani nie.(21.3.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Psi mě nemají rádi, štěkají na mě, koušou si do mě a já bych se s nimi tak rád mazlil. Jenže na mne útočí i labradoři, takže mám smůlu. Nicméně holuba, ufona ani berušku bych venčit nechtěl, takže si asi ochočím nějakého Mimoně. S těmi je obvykle sranda a jelikož jejich žvatlání tentokrát nepřesáhlo pětiminutovku, tak jim nějakou tu hvězdu dám i přesto, že mé dětství se datuje do dávných hlubin minulého tisíciletí. Tehdy bych byl určitě nadšenější.(31.5.2015)

 • Gemini
  *****

  Kdo by nemiloval Mimoně/Miniony a jejich neuvěřitelnou hatmatilku? A kdo by nemiloval roztomilá domácí zvířátka? Nebo přítulné mimozemské umělé inteligence? Hm, to poslední asi moc lidí ne... tak přítulné mimozemské umělé inteligence chovající se jako roztomilá domácí zvířátka? Lepší? Rozhodně ano, a o moc lepší už to v případě tohohle čtyřminutového kraťasu (bonusu k Despicable Me 2) ani být nemůže. Kopec vtipů, respektive vtipných interakcí, troška dojetí, komplexní příběh, no nedejte si pak 90%.(3.11.2013)

 • easaque
  ***

  stejně jak jsem nebyl odvázaný z animáku Já, padouch - tak to nezlepšil ani tento roztomiloučký kraťoučký bonus. Ale aspoň pobavil, tak slabé 3hvězdičky. Odkaz si najdete u ostatních, či v diskuzi. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](1.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace