poster

Štěňátko

 • USA

  Puppy

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2013, 5 min

Producenti:

Janet Healy
(další profese)
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Psi mě nemají rádi, štěkají na mě, koušou si do mě a já bych se s nimi tak rád mazlil. Jenže na mne útočí i labradoři, takže mám smůlu. Nicméně holuba, ufona ani berušku bych venčit nechtěl, takže si asi ochočím nějakého Mimoně. S těmi je obvykle sranda a jelikož jejich žvatlání tentokrát nepřesáhlo pětiminutovku, tak jim nějakou tu hvězdu dám i přesto, že mé dětství se datuje do dávných hlubin minulého tisíciletí. Tehdy bych byl určitě nadšenější.(31.5.2015)

 • korbitch22
  ***

  Já, padouch je sám o sobě sice kvalitní, ale dost infantilní podívanou, která sází právě především na roztomilost Mimoňů.Tenhle kraťas je přeslazenej dokonce i na mě.Pobavilo mě to, ale ta sázka na jistotu a kalkul už mě začíná trošku štvát nehledě na to, že už brzo uvidíte své děti, jak se nemazlí se živým štěňátkem, ale s tabletem Puppy.....55%.(9.10.2014)

 • Gemini
  *****

  Kdo by nemiloval Mimoně/Miniony a jejich neuvěřitelnou hatmatilku? A kdo by nemiloval roztomilá domácí zvířátka? Nebo přítulné mimozemské umělé inteligence? Hm, to poslední asi moc lidí ne... tak přítulné mimozemské umělé inteligence chovající se jako roztomilá domácí zvířátka? Lepší? Rozhodně ano, a o moc lepší už to v případě tohohle čtyřminutového kraťasu (bonusu k Despicable Me 2) ani být nemůže. Kopec vtipů, respektive vtipných interakcí, troška dojetí, komplexní příběh, no nedejte si pak 90%.(3.11.2013)

 • easaque
  ***

  stejně jak jsem nebyl odvázaný z animáku Já, padouch - tak to nezlepšil ani tento roztomiloučký kraťoučký bonus. Ale aspoň pobavil, tak slabé 3hvězdičky. Odkaz si najdete u ostatních, či v diskuzi. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](1.1.2014)

 • PATWIST
  *****

  Luxusný mini príbeh. Po tom čo Dave uvidí mnoho ľudí prechádzať sa zo svojimi domácimi miláčikmi, psami po ulici zatúži po svojom. Rozhodne sa spýtať Kylea, veveričky, holuba a lienky ale neúspešne. Potom priletí miniatúrne UFO ale v skutočnosti ide o malého mimozemštana. Daveovi sa zapáči podivná drobná bytosť a presvedčí ju aby sa stala jeho “šteniatkom”. Ako sa ukáže tak mimozemšťan je veľmi užitočný pre ňeho aj pre ostatných minionov, veď predsa dokáže niekoľkonásobne zväčšiť populárne jedlo “BANANA” :-D. Dave si s ním užije kopec srandy, no malému robotovi bude smutno za jeho domovom a tak Dave pošle do galaxie priateľskú fotografiu s UFOm a nad Gruovou záhradou sa tak budú vznášať plno ufónov. Nakoniec mu malý ofón urobí ešte jednu službu, zväčší lienku a stane sa z nej Daveov psíček Puppy(10.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace