Evanescence: My Immortal (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2004, 5 min

David Mould

Amy Lee

K prevažne jemnému songu ( záleží od verzie ) sa natočil aj podobne melancholický kúsok, ktorý pôsobí silným dojmom hlavne so spojením titulnej skladby.(27.8.2018)

Veľmi citová záležitosť a tie emócie vyjadrené klipom som si prežíval s tým a tiež v spomienkach. Veľmi silné a nadčasové, škoda, že tomu chýbala tá povestná čerešnička na torte, ale bolo to veľmi vkusné.(3.4.2014)

Možná nejlepší song od Evanescence vůbec.(24.1.2015)

Nádherná emotivní písnička... A klip, k tomu není moc co říct. Hra na piano a prakticky pořád je v záběru krásná a ležící Amy Lee. :) Ale melodie a její hlas bere dech. 100%(2.3.2014)

Nádherná skladba i klip. My Immortal však téměř vůbec neposlouchám, je to tak krásná píseň, až z toho člověka bolí srdce:)(25.6.2017)

• - Celý klip byl natočen na jediný záběr. (dandislav1991)

• - Singl z debutového studiového alba „Fallen“ (2003). Videoklip s tématem osamění natáčel režisér David Mould v Barceloně a jako by tušil, že krátce poté opustí skupinu kytarysta a skladatel Ben Moody. (rafix)