Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky - Hrozba Sithů

Dánsko / Čína, 2013, 22 min

Michael Hegner

Michael Price

John Williams

Celá série Yodovy kroniky je smršť zábavy vhodné k odreagování. Prostřednictvím Lega a animací si na svou stranu získává i ty nejmladší diváky, ale zároveň je dostatenčně legrační a obsahuje vtipné odkazy na filmovou sérii a Klonové války, takže se pobaví i skalní fanoušci. Navíc se, byť jen povrchově, zabývá i záležitostmi, které známe spíše z počítačových her než z filmů. Za divácky přátelskou animaci, spoustu vydařených vtipů a odkazů na původní filmy a nenáročnou zábavu hodnotím velmi pozitivně. :)(5.3.2017)

Obi-Wan Kenobi a jeho "Ťuk". Ještě lepší, než díl předchozí to jest.(29.12.2016)

Další díl z dílny Lego Star Wars. Další skvěle udělané komické scénky. Spousty známých "tváří" a hlášek. Možná jen ten hlavní děj chtěl trošku ještě obohatit. Hodnotím velmi dobře, hlavně za opravdu vtipné hlášky. Taková úvodní znělka je taky věcí na úrovni!(5.5.2016)

Soudruzi zločinci... LOL, už jen tohle mě pekelně rozsekalo. Velmi zábavné.(27.9.2015)

O dost vtipnější než první díl. Qui-Gon zabil.(11.3.2014)

• - Stejně jako ve všech Star Wars filmech, tak i zde padne věta: "I have a bad feeling about this!" (Mám z toho špatný pocit). (Plechpetr)