Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky - Jediové útočí (TV film)

Lego Star Wars: The Yoda Chronicles - Attack of the Jedi

Animovaný / Krátkometrážní / Sci-Fi / Rodinný

USA / Dánsko / Čína, 2013, 22 min

Michael Hegner

Michael Price

John Williams

Kdo miluje Star Wars a jako malý si hrál s legem, nemůže jinak než za 5*.(16.9.2015)

Mistr Yoda: "Botu udělal já". A já ne, protože pokračuji ve sledování a opět se jednalo o vydařený díl.(29.12.2016)

Sithská akademie, kde vyučují všem dobře známi lordi ze Sithů, BADawani vs. padawani, Palpatine s Threepio mezi Ewoky (věděli jste že je na ně Palp alergický?) nebo Obi-wan a Anakin hádající se u stavby lodi... Nechybí ani admirál Ackbar, aby upozornil na nějakou tu past nebo generál Grievous, který to opět jak od Sithů tak Jediů schytává...Takže pokud tohle všechno chcete vidět taky, šup kouknout na třetí díl Yodových kronik, který stejně jako ty dva předešlé, opět stojí za to! "úchylně vypadám, když usmívám se já!" - Mistr Yoda(9.4.2018)

Moje máma mi ale vysení v síti ze stromu zakázala..... :D Další nářez lego vtípků a hlášek.(27.9.2015)

Lepších 70%. narazil jsem na to čirou náhodou. Jako fanoušek SW jsem to samozřejmě musel zkouknout. No, je to taková blbinka, ale dost jsem pobavil - občas zasmál, občas pousmál, bavil se. Je to takové příjemná oddechovka. Pěkné animace, dobré nápady, nadhled, ironie, hlášky, vtípky. Člověk by řekl, že je to pro děti vyloženě, ale dospělí se pobaví taky. Každá kategorie se asi zasměje u něčeho jiného. Howgh!(23.1.2016)