"Můj zhulenej chlapeček tě zabije a ty to víš." Mně by patrně nevadilo, kdyby mě někdo aktivoval těmi kecy o Mandelbrotově množině či Echo sboru, protože pak by se ze mne stal zabiják, kterým už určitě dávno jsem. Jenom si to nepamatuju a to ani nehulím jako Mike. No nic. Kácel bych subjekty, porcoval je, střílel bych do nich odrazem o letící pánvičku a kdyby mi po boku stála holka do nepohody Phoebe, tak by mě žádná armáda nedokázala zastavit. Zkrátka jsem Mikeovi trošku záviděl a to nic nemění na tom, že tohle byla jenom ujetá hovadina spolehlivě zabíjející čas.(5.10.2016)

Čím začít, asi scénářem, kdy zhulenej týpek, totální looser někde v zapadákově, najednou v sobě probudí skrytého agenta a všechny kosí hlava, nehlava. Tohle je prostě blbost. A ani režisérovi se to nepodařilo úplně dobře zrežírovat. Ale je to chvílema zábavné, občas jsem se opravdu zasmál. A ty bojové scény jsou povedené, to musím uznat. Hlavně v tom obchodě, jak bere kuchyňské nářadí a kosí tam s ním nepřátele, to je fakt hustý.(17.5.2017)

Velmi kvalitně odvedená práce po akční stránce filmu, která tu funguje i přes všechnu ujetost filmu naprosto skvěle. Ovšem přihlédneme-li k tomu, že má jít i o komedii, je to z tohohle pohledu docela průser. Zasmál jsem se jednou u konce při žádosti o ruku, ale vtipy jinak nikde. Naprosto. Kristen a Jesse to však hodně zachraňují, postavy jsou uvěřitelné a dá se jim fandit. Nic úžasnýho a myslí si, že tu byl větší potenciál ohledně příběhu, ale ten nikdo nevyužil. Je to jen zběsilý boj ve městě a to je všechno...(13.9.2015)

Pokud chcete vidět netradiční akční komedii tak pro vás American Ultra bude to pravé.Příběh začíná v jednom malém americkém městečku,kde v místním obchůdku pracuje jeden mladík a za přítelkyni má jednu obyčejnou dívku.Chlapec má problém s lítáním a všeobecně není moc průbojný,ale co když zdání klame a tento chlapec je někdo o kom ani sám nemá ponětí.....hodinu a půl akční výplach,ale pro mě jakož to,ne zrovna fandu Jesse Eisenberga (hlavně od filmu Social Network) to moc nesedlo,ale upírka Kristen Stewart ušla :-) .Za mě tedy celkově 60% a tři hvězdy.(5.11.2015)

Totálně ujetá exoťárna na druhou a to je bez debaty. Dobrý je že Eisenberg co by vraždící stroj funguje na výbornou, ale mám problém ho přijmout jako Lexe Luthora. Film utíká velice rychle, je to hlavně zapříčeno výborným obsazením, za druhý vtipnýma hláškama (Mike vyřídí hlavní arci zmrda na dálku) a za třetí velice slušnou a velice brutální akcí. Z těch zlých vyčnívá Goggins který se nemůže pomoct a furt se směje, i když on neni zase tak přímo zlej. Mezi Mikem a Phoebe to jiskřilo a to před tím obchoďákem, bylo jak z pohádky, z nějaký totálně šílený pohádky. Příběh je v pohodě, sou tady dvě věci který sem nečekal takže za ty a ještě za bizardní titulky, letí ta pátá hvězdička. A taky za to, že místní vele odborníci co mají nos na horu, zase kurví hodnocení svými artovými řečmi.(12.3.2016)

• - John Leguizamo (Rose) se při natáčení týden nemyl. Jeho postava chodí neustále bez trička a trup má celý potetovaný. Vytváření všech jeho tetování zabralo čtyři hodiny, pokud se však nemyl a nepotil, tetování vydrželo déle - a on tak nemusel každý den trávit 4 hodiny v maskérně. (Ajjinka)

• - Jessemu Eisenbergovi napadlo, že by měl mít ve filmu dlouhé vlasy. Nemyslel si totiž, že by se postava Mikea starala o nějaký sestřih. Nakonec nosil dlouhou paruku. (Ajjinka)

• - Z marketingových a reklamných dôvodov spoločnosť Lionsgate na Comic-Cone v San Diegu rozdávala zdarma marihuanové jointy každému, kto mal povolenie od lekára. (Da_reba)