Kurňa, co to je? (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 45 min

Roman Motyčka

Jiří Bláha

Pavel Zedníček, Jakub Zedníček, Martin Trnavský, Tereza Bebarová, Barbora Munzarová, Marcela Mikysková, Olga Blechová-Matušková, Jakub Smolík, Kristián Kodet, Iva Hüttnerová, Jan Cimický, Jana Paulová, Jan Čenský, Pavel Trávníček, Heidi Janků, Jiří Adamec, Jana Nováková-Adamcová, Petra Janů, Petr Vágner, Miluše Bittnerová, David Suchařípa, Leoš Noha, Hana Křížková, Václav Kopta, Petr Malásek, Dana Morávková, Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Naďa Konvalinková, Václav Vydra nejml., Ivana Andrlová, Rudolf Kubík, Karel Vágner, Jakub Vágner, Josef Vágner, Petra Černocká, Ivana Jirešová, Tomáš Trapl, Daniel Hůlka, Ilona Csáková, Tomáš Magnusek, Jiří Procházka, Jaroslav Sypal, Jana Homolová, Hana Slavíková, Tomáš Krejčíř, Václav Upír Krejčí, Lukáš Langmajer, Bronislav Kotiš, Pavla Bečková, Kamila Kikinčuková, Pavel Kikinčuk, Jiří Strach, Miroslav Táborský, Žaneta Slámová, Věra Martinová, Sabina Laurinová, Michaela Kuklová, Zlata Adamovská, Míra Nosek, Berenika Suchánková, Jakub Kohák, Josef Polášek, Mahulena Bočanová, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Richard Genzer, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Aleš Háma, Martin Sobotka, Richard Tesařík, Roman Ondráček, Miloš Pokorný, Stanislav Hložek, Michal Jagelka, Aleš Cibulka, Petr Vondráček, Miroslav Šimůnek, Pavla Tomicová, Uršula Kluková, Jiří Krampol, Markéta Hrubešová, Jiří Babica, Michael Foret, Jitka Asterová, Jiří Štědroň, Naďa Urbánková, Věra Křesadlová, Zuzana Maxa, Zuzana Kronerová, Alena Mihulová, Jiřina Bohdalová, Martin Dejdar, Kateřina Macháčková, Zdeněk Zelenka, Věra Špinarová, Martina Pártlová, Linda Finková, Petr Rychlý, Renata Rychlá, Pavel Batěk, Petr Batěk, Dana Batulková, Mariana Prachařová, Jakub Wehrenberg, Ondřej Hejma
  • Hansk75

Tý jo, jsem si řikal, co to zase bude za fajnovou zábavičku na Tv Barrandov. Dostalo se mi, v mém dětství, velmi oblíbené soutěže - Kufr. Bohužel to pro mě absolutně ztratilo veškeré kouzlo a někdo by měl milým Barrandovanům vysvětlil, jak vypadají moderní kulisy (včetně dalších chuťovek, jako je Vtip za stovku, atd.). Navíc mě zklamalo, že někteří lidé, o kterých jsem si myslel, že jsou chytří, tak se ukázalo, že jsou tupí až oči přecházejí... Ani spousty pokusů o vtip u mě neobstály... Bohužel. Tak alespoň jednu za nostalgii.(24.2.2014)

• Frajer42

Já se tedy musím ptát stejně jako Zedník. Kurňa, co to je? Jen moje slušnost mi velí, abych slovo ,,kurňa" nenahradil sprostším synonymem. Podobné hry jsme hrávali na prvním stupni ZŠ, tam si myslím, že je také jejich jediné místo. S tímhle pořadem se tvůrci hrubě netrefili do současné doby. Viděl jsem úplnou náhodou část jednoho dílu, kde jsem z hostů neznal vůbec nikoho. Humor není v pořadu vůbec žádný. Věřím, že tento pořad z obrazovek velmi rychle zmizí. I po tom málu, co jsem viděl si troufnu zahrát na proroka. ODPAD!(5.12.2013)

• PECHY15

Krutopřísná zábavná show s maníkem, co za zvuků rytmických bubnů nabíhá ke kameře, aby Vám oznámil o čem bude další soutěž. Obohacená o největší klenot českého šoubyznysu, Jaaaaakuba Zeeeeeedníčka, nevyužitého prince do dětských pohádek a věrnou kalkulačkou na sčítání bodů soutěžících. Babrandov už by měl ten svůj "Kufr" rádoby pořadů radši zaklapnout ;-)(2.12.2013)

• kingik

To bych taky rád věděl co to je?! Ach tááák....recyklace pořadu "Kufr", který léta letoucí brázdil obrazovky veřejnoprávní televize, než ho navždy odnesl čas. Tohle teda byla pořádná nuda. Ani nejsem schopný odhadnout, jestli se pořad z televizních prvohor a s obehraným formátem, vyplatí vydávat za něco nad čím strávíte necelou hodinku vašeho života. TV Barrandov jde od katastrofy ke katastrofě, a protože je to v podstatě úpadková tv, tak ani nečekejte žádné bombastické studio nebo mimořádné hosty. Posbírali tam pomalu třetí ligu celebrit, a to prosím na úvodní vydání soutěžního pořadu, kdy jim jde v podstatě o první a velmi důležitý divácký dojem. Tohle je dost hrubé podcenění situace a věřím tomu, že divák už na další díl svůj čas neobětuje. Pavel Zedníček & Jakub Zedníček matný dojem příliš nevylepší, protože prvně jmenovaný ničím nepřekvapí a druhý se ještě má co učit. Výsledkem je slaboučká, nudná a úplně ubohá soutěž, které ze zvědavosti divák asi šanci dá, ale pak rychle přepne jinam, ačkoliv ani na jiných televizních kanálech ho nečeká nic zajímavého. Mé hodnocení: 0%(22.11.2013)

• MM_Ramone

"Kurňa, co je to?" Čo je toto za sprostosť? Čo to tam starý Čmaňa vyvádza? Prečo robí zo seba takého otravného blbečka? A čo to má za parťáka? Toho pomotaného, mladého, vlasatého, škaredého chalaniska. Aha, to je jeho synovec Jakub. Pavlovi Zedníčkovi zrejme dochádzajú prachy, preto sa rozhodol, že skusí oživiť zašlú slávu televíznej zábavno-súťažnej relácie "Kufr", ktorú pred rokmi moderoval. Koncept zostal takmer rovnaký akurát sa posunula kvalita spracovania a úroveň hostí o pekných pár priečok smerom nadol. Takže ešte raz sa pýtam: "Kurňa, co je to?" a po zvážení si sám aj odpovedám: Je to odpad!(28.2.2015)