Kurňa, co to je? (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 45 min

Roman Motyčka

Jiří Bláha

Pavel Zedníček, Jakub Zedníček, Martin Trnavský, Tereza Bebarová, Barbora Munzarová, Marcela Mikysková, Olga Blechová-Matušková, Jakub Smolík, Kristián Kodet, Iva Hüttnerová, Jan Cimický, Jana Paulová, Jan Čenský, Pavel Trávníček, Heidi Janků, Jiří Adamec, Jana Nováková-Adamcová, Petra Janů, Petr Vágner, Miluše Bittnerová, David Suchařípa, Leoš Noha, Hana Křížková, Václav Kopta, Petr Malásek, Dana Morávková, Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Naďa Konvalinková, Václav Vydra nejml., Ivana Andrlová, Rudolf Kubík, Karel Vágner, Jakub Vágner, Josef Vágner, Petra Černocká, Ivana Jirešová, Tomáš Trapl, Daniel Hůlka, Ilona Csáková, Tomáš Magnusek, Jiří Procházka, Jaroslav Sypal, Jana Homolová, Hana Slavíková, Tomáš Krejčíř, Václav Upír Krejčí, Lukáš Langmajer, Bronislav Kotiš, Pavla Bečková, Kamila Kikinčuková, Pavel Kikinčuk, Jiří Strach, Miroslav Táborský, Žaneta Slámová, Věra Martinová, Sabina Laurinová, Michaela Kuklová, Zlata Adamovská, Míra Nosek, Berenika Suchánková, Jakub Kohák, Josef Polášek, Mahulena Bočanová, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Richard Genzer, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Aleš Háma, Martin Sobotka, Richard Tesařík, Roman Ondráček, Miloš Pokorný, Stanislav Hložek, Michal Jagelka, Aleš Cibulka, Petr Vondráček, Miroslav Šimůnek, Pavla Tomicová, Uršula Kluková, Jiří Krampol, Markéta Hrubešová, Jiří Babica, Michael Foret, Jitka Asterová, Jiří Štědroň, Naďa Urbánková, Věra Křesadlová, Zuzana Maxa, Zuzana Krónerová, Alena Mihulová, Jiřina Bohdalová, Martin Dejdar, Kateřina Macháčková, Zdeněk Zelenka, Věra Špinarová, Martina Pártlová, Linda Finková, Petr Rychlý, Renata Rychlá, Pavel Batěk, Petr Batěk, Dana Batulková, Mariana Prachařová

Nová podoba Kufru proč né! Byl jsem příjemně překvapen, když jsem na to náhodou narazil. Zedníček je stále stejný a jak mu kdysi napsala jedna divačka lítá tam jak utržený plakát. Jen aby ten pořad byl života schopný a Železný ho brzo nezrušil stejně tak Videostop já jsem rád, že tyhle staré pořady mají "comeback". Je jen málo pořadů, který mají svůj smysl i dnes.(30.11.2013)

• PECHY15

Krutopřísná zábavná show s maníkem, co za zvuků rytmických bubnů nabíhá ke kameře, aby Vám oznámil o čem bude další soutěž. Obohacená o největší klenot českého šoubyznysu, Jaaaaakuba Zeeeeeedníčka, nevyužitého prince do dětských pohádek a věrnou kalkulačkou na sčítání bodů soutěžících. Babrandov už by měl ten svůj "Kufr" rádoby pořadů radši zaklapnout ;-)(2.12.2013)

• Olík

Taky bych docela rád věděl "Co to kurňa je"............pokus o oživení spícího golema, letní brigáda pro Čmaňova synovce, kapesní bubenická show, vypadlá štafeta z rukou Barrandovského videostopu?!?!?!?! Kufr byl ve své době fenoménem, sledoval jsem ho, na jeho silvestrovské vysílání jsem se doslova těšil........ale všechno už je jinde, doba, kultura, mentalita, Čmaňa, prostě všechno. Některé kufry by měli zůstav uklizené na půdě a otevírat by se měli pouze při výjimečných událostech.(11.6.2014)

• fremr

Název pořádu hovoří sám za sebe... Zrovna jsem tenhle pořad chytl, když jsem byl naprosto unavenej z práce a řekl jsem si, že mě to třeba překvapí. Má to být přece komediální, sranda, oddechový pořád..? Pavel Zedníček mě zklamal neskutečným způsobem, humor z paty, kterej je naprosto o ničem. Reinkarnace Kufru? Kufr byl koukatelnej a když mi bylo pár, docela mě to bavilo (vím, že kdybych to viděl teď, tak by to taky za moc nestálo). Tenhle směšnej výtažek nedosahuje ani průměrných hodnot televizní zábavy. Ne. Už nikdy.(2.12.2014)

Knír Pavla Zedníčka dostal od dob Kufru šedivější odstín, avšak jeho majitel na temperamentu nic neztratil. Zúčastněné celebrity jsou spíše ty, které zbyly a kterým účast v takovém pořadu za účast stojí, ale pořád je to fajn. Takový retro návrat do oněch dob, kdy ty Kufry a Videostopy byly ještě pořád in.(6.1.2017)