Kurňa, co to je? (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 45 min

Roman Motyčka

Jiří Bláha

Pavel Zedníček, Jakub Zedníček, Martin Trnavský, Tereza Bebarová, Barbora Munzarová, Marcela Mikysková, Olga Blechová-Matušková, Jakub Smolík, Kristián Kodet, Iva Hüttnerová, Jan Cimický, Jana Paulová, Jan Čenský, Pavel Trávníček, Heidi Janků, Jiří Adamec, Jana Nováková-Adamcová, Petra Janů, Petr Vágner, Miluše Bittnerová, David Suchařípa, Leoš Noha, Hana Křížková, Václav Kopta, Petr Malásek, Dana Morávková, Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Naďa Konvalinková, Václav Vydra nejml., Ivana Andrlová, Rudolf Kubík, Karel Vágner, Jakub Vágner, Josef Vágner, Petra Černocká, Ivana Jirešová, Tomáš Trapl, Daniel Hůlka, Ilona Csáková, Tomáš Magnusek, Jiří Procházka, Jaroslav Sypal, Jana Homolová, Hana Slavíková, Tomáš Krejčíř, Václav Upír Krejčí, Lukáš Langmajer, Bronislav Kotiš, Pavla Bečková, Kamila Kikinčuková, Pavel Kikinčuk, Jiří Strach, Miroslav Táborský, Žaneta Slámová, Věra Martinová, Sabina Laurinová, Michaela Kuklová, Zlata Adamovská, Míra Nosek, Berenika Suchánková, Jakub Kohák, Josef Polášek, Mahulena Bočanová, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Richard Genzer, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Aleš Háma, Martin Sobotka, Richard Tesařík, Roman Ondráček, Miloš Pokorný, Stanislav Hložek, Michal Jagelka, Aleš Cibulka, Petr Vondráček, Miroslav Šimůnek, Pavla Tomicová, Uršula Kluková, Jiří Krampol, Markéta Hrubešová, Jiří Babica, Michael Foret, Jitka Asterová, Jiří Štědroň, Naďa Urbánková, Věra Křesadlová, Zuzana Maxa, Zuzka Krónerová, Alena Mihulová, Jiřina Bohdalová, Martin Dejdar, Kateřina Macháčková, Zdeněk Zelenka, Věra Špinarová, Martina Pártlová, Linda Finková, Petr Rychlý, Renata Rychlá, Pavel Batěk, Petr Batěk, Dana Batulková, Mariana Prachařová
  • Frajer42

Já se tedy musím ptát stejně jako Zedník. Kurňa, co to je? Jen moje slušnost mi velí, abych slovo ,,kurňa" nenahradil sprostším synonymem. Podobné hry jsme hrávali na prvním stupni ZŠ, tam si myslím, že je také jejich jediné místo. S tímhle pořadem se tvůrci hrubě netrefili do současné doby. Viděl jsem úplnou náhodou část jednoho dílu, kde jsem z hostů neznal vůbec nikoho. Humor není v pořadu vůbec žádný. Věřím, že tento pořad z obrazovek velmi rychle zmizí. I po tom málu, co jsem viděl si troufnu zahrát na proroka. ODPAD!(5.12.2013)

• SOLOM.

Tyhle podobně laděné „zábavné pořady“ byli zábavné tak před 10-15 roky, ale teď už moc šancí na úspěch nemají. Je to vesměs pořád dokola to samé, jen se změní moderátoři, nebo se prostě jen přesunou na jinou televizi, změní jméno a jede se vesele dál. Zedníčka mám rád a tento pořad jsem viděl hned několikrát. Žádná velká sláva, ale zabít čas se u toho alespoň na chvíli dá. Jednu hvězdu navíc přidám za „čerstvě“ tragické úmrtí mladého Kuby…(2.1.2018)

• Mukl007

Ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, tohle je pokus o Kufr a basta. Záměřně píši pokus, protože originální Kufr byl fenomén své doby a ne vše, co v minulosti fungovalo bude fungovat i nadále. Čmaňa už není nejmladší, hosté jsou tak vtipní, až to bolí a nejhorší ze všeho je reinkarnace Aleše Ulma v podobě Jakuba Zedníčka. To je prostě hnus. Jedna hvězdička tedy pouze z nostalgie, protože za nic jiného si to nezaslouží, není to vtipné, není to nové, tak proč bych se na to měl vlastně dívat?(17.12.2013)

• alambert

Já nemám nic proti formátu, naopak. Tyhle soutěže se prostě nikdy neomrzí. Už to není zábava na sobotní večer, ale v pondělí, ať si to klidně běží. Vadí mi ale všechno ostatní. To, že soutěží celebrity (snad bych radši "lid"), jak tam Zedníček běhá sem a tam, to studio je ohavné, pravidla jsou spíš doporučení, než zákon apod.(18.11.2013)

• Segrestor

Že prý se to takhle jmenuje proto, že Pavel Zedníček pořád říká "kurňa". Tak..., ještěže neříká: "No, ty kráááávo, to mi poser záda na štorc!" Asi by to jako název zrecyklované soutěže vypadalo divně. I když, je možný, že by to třeba zaujalo ještě víc. Dnes je to možná zábavnější, než tenkrát KUFR s Alešem Ulmem, ale pořád je to pro mě jaksi nekoukatelné. Ovšem věřím, že běžný divák pocítí trochu závan starých časů a dotek divácky obyčejnejší zábavu i vkusnější, což je výhoda. Tenhle formát zkrátka funguje napříč časem a komu se to nelíbí, ať si vzpomene na HUBO BUBO a podobný pokusy.(27.12.2013)