poster

Elegant Gentleman's Guide to Knife Fighting, The (TV seriál)

Komedie

Austrálie, 2013, 6x28 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • marvan
  ***

  Na to, aby to bylo opravdu vtipné, by na tom musel někdo ještě hodně zapracovat. Výchozí situace nepostrádají dobrý nápad, ale zpracování je na úrovni školní besídky. Jedna věc je vtip vymyslet, druhá věc je vystavět jej tak, aby se tomu dalo zasmát a mělo to pointu.(19.8.2014)

 • muti
  ****

  opajcovany Monty Python's Flying Circus v australskom podani. serial je plny nekorektneho humoru a zaujatosti v niektorych skecoch. Niektorych tem sa ani nedotkli a srandu si robia len z urcitych predpisanych tem, ktore tak ramcuju celu komediu len do istych povolenych a povinnych jazd. 4 stars. rewatch: tento serial ma offensive level hodny vyhlasenia vojny (scenka unosu lietadla). nic pre urazlive povahy. posliapavanie ludskej dostojnosti a znevazovanie kulturnych rozdielov na plnej ciare.(28.10.2015)

 • Idoviren
  *****

  Je to něco jako Malá veká Británie a trošku říznutá Monty Pythony, ale stejně je to v některých momentech naprosto geinální. Australani zdědlili po Anglánech víc než lásku k čaji, to je jasné. Skvělé jsou taky animace prokládající scénky, například posilující Ježíš, nebo prdění pusou napříč obrazy (snad tomu porozumínte, až se na to podíváte).(4.8.2014)

 • Baerdeller
  ****

  Každý díl je kompilací několika krátkých, různorodých skečů především absurdního humoru. Některé jsou výborné, některé jen dobré a některé špatné. Záleží na tom kolik se jich trefí do vašeho vkusu. Několik skečů lze najít a zhlédnout na youtube. Například tady nebo tady. 4*(7.5.2014)