Reklama

Reklama

Recenze (4)

fragre 

všechny recenze uživatele

Ten film není špatný, ale nad slušný průměr ho opravdu dostává výkon Klause Kinského, který je zde v roli senzacechtivého novináře tak přesvědčivě odporně vlezlý, že by jeden hned odsouhlasil páně Zemanův výrok o novinářích jako póvlu. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Hezký čistě civilní výkon frajera Klause Kinského v roli velmi ambiciozního a cynického novináře jdoucí pokaždé senzaci. Dnešní senzacechtivější novináři z bulvárních plátků by si z něho mohli vzít příklad!.-) Ale nejvíce pozornosti tady na sebe upoutal Mel Ferrer v roli rozčarovaného stárnoucího spisovatele, který nerozumí mladé generaci, ke které si později vyvine zcela nesmyslnou zášť. Dokonce dochází k první vraždě mladé prostitutky. Celé je to pak značně znepokojující až do samého konce. Zajímavý prakticky neznámý film, zajímavý příběh, který ale mohl mít přeci jen větší grády a napětí. Mohlo tu být i více atmosféry. Takhle jen průměr. Stojí ale za pozornost a znovuobjevení. ()

Reklama

Mariin 

všechny recenze uživatele

Po formální stránce jde o překvapivě profesionální (umělecký) film, rozhodně žádné béčko. I ta zvláštní zápletka, kdy se novinář domluví se spisovatelem, že od něho koupí paměti s popisem vraždy, udržuje napětí až do konce. Jinak ale z toho čiší revoluce 60.-70.let a vše je takové pokřivené a nenormální: "Nur ein Mörder ist heute normal". .., jak říká jedna z hlavních postav. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama