Komentáře uživatelů k filmu (129)

 • T2
  ***

  Rozpočet $23miliónovTržby USA $64,460,212Tržby Celosvetovo $80,168,908Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,003,818 //počet predaných kusov 96,665Tržby za predaj DVD v USA $3,159,467 //počet predaných kusov 162,605║ až nečakane bavilo, podarený námet, trefné obsadenie a ani zvrhlí humor nevadil /65%/(16.6.2015)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Sony, Screen Gems // Počet premietajúcich kín v USA: 3,003 // Otvárací Víkend v USA: $20,649,306 //(30.4.2015)

 • Slasher
  ***

  Tak akorát zábavná komedie, která stojí nikoli na chemii hlavní dvojice, ale pouze na charisma Kevina Harta a několika známých ksichtů v rolích vedle. Pokud máte slabost pro něj, není podle mě co řešit, pokud ne a navíc jste znudění vším s nálepkou "comedy" co pochází z US, nemá vůbec smysl pouštět.(24.4.2015)

 • Toren
  ***

  5/10. Kevin Hart se pro mě stává jakousi zárukou lehce nadprůměrné zábavy. Hodně fajn "céčkový" casting (Hurley z LOST!) a moc příjemná, párty atmoška. Jo, tohle se neomrzí.(9.1.2019)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Nejlepší komedie roku ne-li za poslední dekádu. Tohle mi absolutně proletělo pod radarem kvůli né příliš známému cástingu. Kevina Harta smím považovat za skvělého baviče na úrovni bratrů Wayansů. Film obsahuje všechny prkvy, které v komediích mám v oblibě ( tanec/párty, šikovné ženy, podivné individua, zvrhlý humor, buzerant a trefné fóry. Jako plus vynikající nápad a spousta hlubokých myšlenek týkající se žen, manželství, přátelství a tiátru kolem toho. Viděno už 3x a pokaždé jsem skončil pod stolem s nepříjemným záchvatem, takhle dlouho jsem se od srdce a upřímně snad ještě nezasmál. Perfektní věc jehož moudra v budoucnu určitě využiji. PS: Překvapivě velmi dobrý Dabing.(7.8.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Skvělého svědka na svatbu jsem si nemusel kupovat a zážitky s ním mám skutečné, ale kdybych před svatbou narazil na nějakou solidní agenturu, tak bych si ještě dokoupil partu "skutečných" přátel. S těmi od Jimmiho totiž byla sranda, i když ne vždy podle mého gusta, ale to bychom ve smlouvičce doladili. Za mě tedy v podstatě dobrý a to rozhodně nejsem svatební typ.(23.9.2015)

 • ORIN
  ****

  Spolu se Špionem nejlepší letošní komedie, kde je dostatek vtipných momentů (což v dnešní době v rámci čistě žánrových věcí je poměrně zarážející fakt) a kde se dílčí, otravné zápletky nekonají a celé je to pěkně přímočaré.(6.12.2015)

 • genetique
  **

  Pred návštevou kina si dvakrát overte, či v Lacných DVD v novinovom stánku oproti kinosálam nenájdete za cenu lístku tri lepšie filmy, než tento filmový nepodarok. Podpriemerná tuctovosť snímku a stávka na istotu vo všetkých smeroch je až nepríjemne všadeprítomná, zo začiatku som mal pocit najhoršej návštevy kina (!) za posledných pár rokov (a to som bol aj na prvých Babovřeskách) a nechýbalo veľa, aby som z kinosály vystrelil aj s priateľkou ešte predtým ako som dochrumal popcorn. Pukance boli ale fajne prepečené a bolo mi ľúto nevykŕmiť sa v zime kukuricou, tak som tomu dal šancu. Našťastie sa po zhruba polhodine film celkom rozbehol, na scénu sa dostala partia šialených charakterov, rozbehli sa sprosté dialógy a pointa vtipov občas trafila do čierneho. Taktiež začala aspoň ako-tak fungovať chémia medzi hlavným duom predstaviteľov, no občasné svetlé miesta zakaždým zrazila na kolená prvoplánovosť imbecilného scenára. Niektoré vtipy naozaj fungovali, no tie zvyšné by už mali zaradiť do zoznamu zakázaných a vysvetliť tvorcom, že keď ten istý joke použijú v tisícdvestošesťdesiatom filme, tak to už asi nebude mať ten istý drajv, či wow-efekt ako prvýkrát. Ale hold, zdá sa, že konzumný filmový divák sa dostáva na úroveň telenoveláckych diváčok s vekom 70+, takže sa vlastne nie je čomu čudovať. Pokiaľ si ale uvedomíte, že tento film naozaj netreba brať vážne, budete chcieť trochu sprostej, bezhlavej zábavy a nebudete v ňom hľadať zmysel života, tak možno budete spokojní aspoň na 50%.(15.1.2015)

 • MMR
  ****

  Jakmile jsem se dozvěděl, co že to mám za super komedii v počítači, okamžitě jsem neváhal a pustil si ji. Řeknu vám, že to stálo za to. Bláznivý děj, dá se říct, že předvídatelný, což mi vůbec proti srsti nebylo, mě uchvátil a já se příjemně bavil. Svůj účel to splnilo.(1.12.2015)

 • Wacoslav1
  **

  Zaokrouhlíme to aspoň do průměru? Mno... Ne. Uřvanej negerskej humor jakej předvádí Hart a kupa jemu podobných mě nikdy příliš nebavil a tohle budiž dalším důkazem. První polovina ještě ucházející, teda ne, že bych odpadal smíchy, ale drželo si to jistou úroveň, ale druhá polovinu potvrzuje jedno z nejzásadnějších rčení a sice opakovaný vtip není vtipem, nebo tedy je, ale když už film nemá nic navíc co nabídnout, tak nepotěší.45%(7.8.2015)

 • LiVentura
  ****

  Moc milý snímek o přátelství..(8.8.2015)

 • IQ Tiqe
  ***

  On to není tupej slaďák.(14.2.2016)

 • vteco
  **

  Naprosto tuctová zámořská komedie, která sází na zvrhlé vtípky a mraky narážek či gagů různé kvality. Vtipné scény střídají ty, které film razantně posílají do šedých průměrů a jestli se někdo těšil na Penny z Teorie velkého třesku, tak bude bohužel zklamán. Jedním z mála pozitiv je zde charisma Kevina Harta, které ale také nemá v oblibě úplně každý. Obyčejná ujetá komedie, při které se pořádně zasmějí snad jen Američané. [45%](9.10.2015)

 • heyda
  **

  Taková ptákovina, ale na podzimní večer docela snesitelná. Některé zdejší nadšené komentáře fakt nechápu, ale jsem rád, že je ve filmu slušná koncentrace krásných holek. To se vyplatí. :))) 40%(15.11.2015)

 • SeBig
  ****

  Víte jak poznáte dobrou komedii? Smějete se u ní nahlas! A já když se směju nahlas a to poměrně často v tomhle případě tak hodnotím kladně! Příběh atd ani moc nehrotim. Mě stačí když mi to zvedne náladu a nejlepší je když se zasměju. Od toho přece komedie jsou ne? Tohle byla fakt bomba.(30.3.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Překvapivě slušná komedie, která čerpá hlavně z komediálního talentu Kevina Harta. Pokud Vám tedy nesedí, tak ruce pryč. Pokud ano, užijete si slušnou a ve své podstatě i dobře vymyšlenou komedii o tom, jak se z obchodních partnerů stanou nejlepší přátelé. Nebudete se mlátit do kolen, ani nebudete znechuceni.(19.11.2017)

 • Dzeyna
  ****

  Výborná komedie plná srandy. Opavdu dobrý nápad na námět. Herci jsou taktéž vybráni skvěle a každý vystřihl svou roli výborně. Já jsem se pobavila.(9.5.2015)

 • Mike.Myers
  ****

  U těhhlech komedíí je vždy super, když tam hodíte sexy herečku. Nemyslím Kaley Cuoco, ale tu bloncku z rozlučky se svobodou. Jinak hlavní dvojice byla vtipná a chtěl sem vědět jak to dopadne. Mega vtipný :)(8.2.2017)

 • eraserhead666
  ****

  "Pikantní pičišťáva". Uf, když praskl ten stůl, tak jsem si vážně ucvrnkl. Já snad budu muset vzít Kevina Harta na milost, už druhá dobrá komedie, kde mě nesral. A fakt jsem se bavil.(17.8.2019)

 • BMW12
  *****

  "Obětovali jsme babičku pro dobro věci.." :-D. Famózní komedie v čele se skvělým Kevinem Hartem, já tohohle týpka prostě žeru! Velice chválím scénáristy, kteří dostali tento skvělý originální nápad, se kterým dosud nikdo nepřišel. Tady v té komedii mi sedlo naprosto vše, takhle narámně jsem se už dlouho nenasmál.(16.1.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace