poster

Neues vom Hexer

 • USA

  Again the Ringer

Krimi

Západní Německo, 1965, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ***

  23. wallaceovka má síce dobrý rozbeh aj vďaka charizmatickému Klausovi Kinskému v úlohe komorníka, neskôr sa utápa v dialógoch a postavách. Humor je prítomný aj v tomto príbehu, za všetko treba spomenúť, že jedna z postáv drieme nad knihou s názvom Neues vom Hexer.(8.5.2011)

 • Pohrobek
  ****

  Po vraždě Lorda Curtaina nachází policie na místě vizitku Hexera (čaroděje). Scotland Yard žádá o pomoc australského inspektora Wesbyho (Heinz Drache ). Ten brzy zjistí, že se jednalo pouze o imitaci pravého Hexera. Proto přicestuje Arthur Milton (René Deltgen ) - skutečný Hexer - ze svého sydneyského domova, aby pomohl očistit své jméno... Klasická wallaceovka ve výborné Vohrerově kvalitě - navíc s vynikajícími herci v čele s Klausem Kinskim (kvalitou - bohužel ne kvantitou výstupů).(24.7.2005)

 • darkrobyk
  *****

  Za mě spokojenost! Předchozí Der Hexer jsem už pozapomněl, což nebylo vůbec na škodu. Tahle wallaceovka je spíše konverzační, klidně by se mohla odehrát na jevišti (což je připomenuto i v závěru filmu). Přesto je příběh napínavý, plný zvratů, vraždění a chvílemi i napětí. Autoři si neodpustili vtípky s odkazem na původní literární předlohu i Jamese Bonda. Má to šmrnc, humor tak akorát, rozlehlý dům s tajnými chodbami i fajn hudbu. Jen gothica tentokrát zůstala stranou, tak zase příště...(6.12.2015)

 • pepua
  ****

  Neues vom Hexer je volné pokračování filmu Der Hexer a pokud jste jej viděli, víte, kdo onen Kouzelník je a kdo mu pomáhá, tudíž z tohoto pohledu je příběh lehce ochuzen o jedno tajemství. Jinak se toto pokračování povedlo, opět totiž platí, že se děj odvíjí ve svižném tempu. Výborné německé krimi…(11.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace