Scooby-Doo a strašidelné svátky

Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní

USA, 2012, 22 min

Victor Cook

Victor Cook

Jedným slovom nostalgia, pamätám ešte časy keď som poziciaval kazety scoobyho záhad a zbožňoval ich. S odstupom času aj celovečerné filmy.. ktoré už boli o niečo slabšie. Ale späť ku vianočnému scoobymu, ktorý bežal na nemenovanom programe v telke. 20 minútový kratší film, ktorý má zaujal a doslova dostal celý. Po dnešných starších už klasických rozprávkach, skvelá zmena. Dobrá vianočná detektívna záhada. A Snehuliak ako strašiak výborný. Bavilo. 5*(25.12.2018)

Fakt úžasne prepracovaný (myslím animačne) záporák. Bol naozaj úžasný. Nie som fanúšik Vianoc ale toto bol naozaj príjemný, vianočne ladený kraťas. Kašlem na to, ja tomu capnem rovno 5* nech nežerem. Chcela som dať 4 ale šak čo...(22.6.2014)

Presne taký, aký si ho pamätám z detstva - nelogický, trhnutý, od veci... a milý, príjemný, relaxačný. Scooby-dooby-dooooooo! :D(27.12.2014)

Dost skvělý. Přijde mi že čím větší rok tak je to víc zajímavý a víc zábavnější.(11.2.2014)

Pěkný díl :)(25.12.2014)