poster

Kouzelník (studentský film)

Komedie

Česko, 2012, 6 min

Režie:

Jiří Česák
 • Allica
  *****

  Přesně tak, jak se dnes simulované němé filmy točí (tak jako film Umělec). Krátká čistá groteska, která mě pobavila i zaujala. Zhlédnuto na youtube: http://youtu.be/11FlkOSZSsQ(8.2.2015)

 • ZHODNOTITEL
  *****

  Na to, že je to z roku 12 to není vůbec špatné. Dnes by to muselo být určitě promakanější, ale věřím, že tehdá to byl skvost. Příjemné, milé a komické. Formát 4:3 dobrá volba.(2.7.2017)

 • Tom_Lachtan
  **

  Film, kterej má být poctou němým groteskám, kterej vypadá jako kdyby ho natočil člověk, co viděl podobné záležitosti tak maximálně dvakrát a to ještě v docela podroušeném stavu, tady se dokonale nepovedlo ani na chvíli napodobit ´auru´ filmů dvacátých let, ke kterým odkazuje a nevyužívá snad jediný filmařsky vhodný postup, nebo záměrnou chybu, jako třeba chybějící okénka filmu, nebo zrychlené pohyby. Jako amatérská záležitost filmových NEstudentů kyberny asi ok, ale jinak... [ praktická maturitní zkouška ; střední škola aplikované kybernetiky ](22.3.2015)

 • Savel
  *

  Ale joo, na postprodukční cvičení střední školy dobrý, dost možná i na jedna mínus...na vysokych skolach jsou k videni remeslne amaterstejsi kousky...ale na konkurenci filmové databáze je to slaboučký(21.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace