Reklama

Reklama

Adventní koncerty 2013

(TV pořad)
  • Česko Rozdělení konta Adventních koncertů 2013 (více)

Obsahy(1)

1. Adventní koncert – 1. 12. 2013 – Břevnovský klášter Přímý přenos z Břevnovského kláštera je věnován občanskému sdružení Práh z Brna.

2. Adventní koncert - 8. 12. 2013 - Pražská Loreta Přímý přenos z Pražské Lorety je věnován Základní škole a Praktické škole Svítání, o. p. s. v Pardubicích.

3. Adventní koncert - 15.12.2013 - Chrám sv. Mikuláše Přímý přenos z chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně je věnován občanskému sdružení Arkadie z Teplic.

4. Adventní koncert - 22.12.2013 - Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha Přímý přenos z Katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha je věnován Hospici sv. Štěpána v Litoměřicích.

Rozdělení konta Adventních koncertů 2013 Generální ředitel ČT předá šeky zástupcům organizací, kterým byly loňské Adventní koncerty věnovány.

Vzpomínka na Adventní koncerty 2013 Jak jednotlivé organizace využily finanční prostředky vybrané v rámci loňských Adventních koncertů? (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

honajz 

všechny recenze uživatele

Nějak se mi trio Jan Kačer - Táňa Fischerová - Marta Kubišová líbilo víc, tohle mi přijde takové unylé. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Bohulibý záměr (a to doslova), ale podobné koncerty jdou nějak mimo mě. A nic na tom nemění ani předvánoční atmosféra, při které člověk většinou trochu přimhouří oko a zjihne. ()

Reklama

Reklama