poster

Bitva o planetu Endor (TV film)

 • USA

  Ewoks: The Battle for Endor

Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Rodinný

USA, 1985, 94 min

 • Schuldiner
  **

  Pohádka pro děti, která se mi jako dítěti taky líbila... Ale dnes už bych to nevydržel dokoukat. Měl jsem možnost teď vidět kousek, vlastně víc kousků, a fakt už bych to nedal... Prostě moc infantilní a jednoduchý příběh s trochu nedokonalýma maskama Ewoků..teda hodně nedokonalýma...v podstatě nehybnýma...(21.7.2012)

 • blackrain
  ****

  Myslela jsem si, že jsem viděla všechno, co se týká Hvězdných válek. Tenhle film mě vyvedl z mého omylu, protože jsem toho viděla málo a mám co dohánět. Je to sice sci-fi pro děti, ale já času stráveného u tohoto příběhu nelituju. Není totiž žádný důvod k litování. Přiznám se, že jsem se bavila. Takže jsem holt asi ještě pořád malý prcek.(20.6.2010)

 • M.Macho
  ***

  Pokračování Karavany odvahy je velice ambivalentní. Na jednu stranu autoři přitvrdili na napětí, atmosféře a dusnu, zároveň však fantasy ewoků přestřelily kuší kam mohli. Hrad a čarodějka měnící se ve vránu (nepomohl ani fakt, že dáma peopůjčila obličej vědmě v Lynchově Duně) je prostě moc. Zároveň pachtění zlého, ukrutného Teraka za jakousi "The power" nabízí otázku, zda-li nechtěl hledat raději "The force" a náhodný kolemjdoucí Noa nemohl být starý jedi v ústraní. Nicméně je úžasné, jak se v obou dílech promenádují zvláštní, nespatření tvorové...po tomto právoplatně spjatí s Endorem...(1.1.2009)

 • Mrkvič
  **

  Bitva je dost zavádějící označení. A ze star wars tu jsou jen Ewokové, kteří leží v žaludku spoustě fandů stále víc jak Jar Jar Binks. Na to, že je film tak maximálně pro děti do deseti let, to začíná celkem drsně. Ale potom je to už jen přehlídka příšerných kostýmů a nulových charakterů. Asi nejzábavnější je dramatický nástup Noeho. Za doprovodu pompézní hudby ve stylu téma darta vadera se objeví... starej dědek v reflexní vestě :) Pro toho, kdo to viděl jako malej pacholek, to nějakou nostalgickou hodnotu si má, ale jinak je to docela děs. Ale děs s úsměvem.(2.8.2010)

 • dr.horrible
  ***

  Rovnako ako pri prvej časti, som sa nevedel rozhodnúť medzi 2 a 3*. Je to 30 ročný Tv film pre deti, nudou som ho ledva vydržal do konca; na druhej strane niekoľko fajn príšer a ewokovia strašne eroticky utekajú... To asi rozhodlo. Ale než to pozerať znovu, to sa radšej pridám k Temnej strane(28.12.2015)

 • - Natáčení probíhalo v kalifornském Marin County. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace