Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jenda
  **

  Celkově hodně povrchní povídání o nahodilých objektech různých muzeí. Nevím, zda je to jen dabingem na Discovery Channel, ale pořad mi přijde zejména vyjadřováním lidí, se kterými jsou vedeny rozhovory, hodně pavědecký. Taktéž zcela nechápu, co má být na představovaných exponátech záhadného nebo mysteriozního... Ruce pryč.(9.9.2019)

 • sator
  **

  1. Díl si vybrali notoricky známá témata... Žádné záhady...(5.6.2020)

 • sir-dave
  ****

  Nesleduju pravidelně, ale je to zajímavý náhled na artikly světových muzeí. Nejedná se o žádné "fejky", vypíchne se pár věcí o kterých se udělá kratší reportáž, kdo má zájem, může si dohledat víc informací. Je až s podivem co vše zajímavého se v muzeích nachází.(19.4.2020)

 • beso74
  ***

  Viac menej zaujímavá prehliadka anomálii, rarít a sem tam aj zbytočnosti, ktorých spoločným menovateľom je zväčša súvis s históriou USA. Nie každý príspevok je ohromujúci, nie každé exponát zaujímavý, ale väčšina z nich dokáže diváka so slabosťou pre dejiny zaujať natoľko, aby to neprepol na iný program. Zaujímavé sú často krát maličkosti, ktoré však mali v určitej historickej udalosti kľúčový význam...(22.7.2014)

 • Zazie
  *****

  To je zajímavé, co se všechno válí po muzeích. Seriál vybírá většinou exponáty (a poklady z depozitářů) s nějakým zajímavým příběhem a díky tomu je nečekaně poutavý.(26.1.2014)