Slušel by tomu delší formát. Jednotlivé příběhy, jsou určitě zajímavé a stojí za to si je poslechnout.(4.1.2015)

Celkem zkratkovité představení nejzajímavějších "památek" naší doby. V první díle to byl Alcatraz, Mona Lisa a šifrovací stroj Enigma. Není to špatné, ale nic co by vybočovalo z průměru. 5.5/10(5.12.2013)

• Neklan006

No to je fakt zajímavý, co se zase našlo někde v regionálním muzeu ve Lhotě u devátýho přítoku Mississippi... Že by levá bačkora Thomase Jeffersona?(26.4.2019)

To je zajímavé, co se všechno válí po muzeích. Seriál vybírá většinou exponáty (a poklady z depozitářů) s nějakým zajímavým příběhem a díky tomu je nečekaně poutavý.(26.1.2014)

Viac menej zaujímavá prehliadka anomálii, rarít a sem tam aj zbytočnosti, ktorých spoločným menovateľom je zväčša súvis s históriou USA. Nie každý príspevok je ohromujúci, nie každé exponát zaujímavý, ale väčšina z nich dokáže diváka so slabosťou pre dejiny zaujať natoľko, aby to neprepol na iný program. Zaujímavé sú často krát maličkosti, ktoré však mali v určitej historickej udalosti kľúčový význam...(22.7.2014)