Nastala chyba při přehrávání videa.
 • beso74
  ***

  Viac menej zaujímavá prehliadka anomálii, rarít a sem tam aj zbytočnosti, ktorých spoločným menovateľom je zväčša súvis s históriou USA. Nie každý príspevok je ohromujúci, nie každé exponát zaujímavý, ale väčšina z nich dokáže diváka so slabosťou pre dejiny zaujať natoľko, aby to neprepol na iný program. Zaujímavé sú často krát maličkosti, ktoré však mali v určitej historickej udalosti kľúčový význam...(22.7.2014)

 • Zazie
  *****

  To je zajímavé, co se všechno válí po muzeích. Seriál vybírá většinou exponáty (a poklady z depozitářů) s nějakým zajímavým příběhem a díky tomu je nečekaně poutavý.(26.1.2014)

 • Ydrosten
  ****

  Slušel by tomu delší formát. Jednotlivé příběhy, jsou určitě zajímavé a stojí za to si je poslechnout.(4.1.2015)

 • Jenda
  **

  Celkově hodně povrchní povídání o nahodilých objektech různých muzeí. Nevím, zda je to jen dabingem na Discovery Channel, ale pořad mi přijde zejména vyjadřováním lidí, se kterými jsou vedeny rozhovory, hodně pavědecký. Taktéž zcela nechápu, co má být na představovaných exponátech záhadného nebo mysteriozního... Ruce pryč.(9.9.2019)

 • Hanys_
  ***

  Celkem zkratkovité představení nejzajímavějších "památek" naší doby. V první díle to byl Alcatraz, Mona Lisa a šifrovací stroj Enigma. Není to špatné, ale nic co by vybočovalo z průměru. 5.5/10(5.12.2013)