Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Chtěl vidět všechno. Jedné noci ale viděl příliš mnoho.  Newyorský novinář Eli Wurman sleduje celou svou dlouhou kariéru život bohatých a slavných. Když ho známý herec Cary Launer ze strachu před skandálem požádá, aby se diskrétně postaral o mladou herečku Jilli, netuší, že nebezpečný svět intrik a zločinu utahuje smyčku kolem jeho krku. Nekonečné noci na Manhattanu skrývají kouzlo i velké riziko. Ten, kdo moc vidí a slyší, je nežádoucí. Zoufalý Eli nakonec musí vyhledat svou přítelkyni Victorii a požádat ji o pomoc. Lidi, co znám - nezáleží na tom, kdo jsi, ale koho znáš. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Nadopovaný a zničeně vypadající Al značně vévodí Lidem, co zná. Film se slušně rozjíždí, nabírá příjemný spád událostí, které Vás navnadí na další děj, který se ovšem jaksi nedostaví. Čekala jsem, kdy se dostaví nějaký zlomový bod, nebo místo, kde se příběh více rozvine a něco se začne dít. To se bohužel nestalo. Naštěstí herectví Ala je natolik silné a podmanivé, že dokázal celý film utáhnout sám, po celou dobu jsem se koncentrovala jen na něj, a skoro nevnímala absenci nějakého většího rozvětvení děje či chytlavého bodu. Plné uvědomění se dostavilo až při konci filmu, kde jsem si říkala, "to má být konec? A čeho?", konec filmu, ve kterém se vlastně skoro vůbec nic nestalo. Nejvíce zapamatovatelným se pro mě stala excelentní Alova hláška před zrcadlem, která ve mne vzbudila minutový upřímný smích. "Ježíši, vypadám jako Drákulův strýc Morty z Kyjova, měli by mě balzamovat." ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Filmy s Al Pacinem si nikdy nenechám ujít, ale tohle bylo hodně slabé. Téma nudné, scénář slabý, režie průměrná, film stojící na hereckých výkonech, což by nevadilo, ale když není co hrát?! Al mě nezklamal, ale i když všichni víme, že je to pán v letech, tak by to nemusel vyřvávat do světa, jako by už patřil do starého šrotu.☺Moc mu sluší úsměv a ten jsem viděla jen v přítomnosti nádherné éterické krásky Kim Basinger. Škoda, mě to nestačilo. ()

Reklama

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Odporně průměrný film s tradičně nadprůměrným Al Pacinem, tentokrát zničeným ještě o něco málo víc než obvykle a také proti průměru o něco více zdrogovaným. I přesto, že jsem ten film celou dobu proklínala za stupidní dialogy, kameru a děj, tak pod tři hvězdy nejdu. Totiž ten závěr... má to "něco". Možná je to způsobený tím, že ten film sakra nedává během 90 minut téměř žádnej smysl a nečíst obsah nebo nevidět trailer, řeknete si, že se toho vlastně tolik nestalo, aby to takhle vyvrcholilo... Což pan režisér pravda asi nechtěl, ale... Sakra, ani nevím, co se mi na tom líbí, ale pro tyhle lehce syrovější, zbytečně neroztahovaný, otevřený konce mám asi trochu slabost. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Horko těžko jsem do tohodle zakousával. Po většinu času jsem tedy téměř netušil která bije. Zazlívám to samozřejmě tvůrcům že podobně nudný snímek nechali vůbec spatřit světlo světa. Pacino dokáže předvést mnohem více. Snímek spíše z let kdy pomalu ale jistě začínal vyklízet pozice a stahovat se do horších snímků. 35% ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Troska bez života se snaží vysápat zpátky nahoru. Pacino je dokonalý, potácí se na pokraji zhroucení, s výrazem člověka jedoucího na setrvačník. Nebudeme tak za čas vypadat my všichni? Příběh je celkem průměrný, moc mocných a jejich dvojí život. Nebýt Alova hereckého koncertu, nestálo by to za nic. P.S: Kim Basinger je tu strašně roztomilá. Nejhorší na tomhle světě Michaele, je příliš vědět. Radši se pokus zůstat naivní. To je lepší. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (5)

  • Film mal byť pôvodne uvedený na trh koncom roka 2001. Po teroristických útokoch z 11. septembra 2001 bol však film odložený na október 2002, pretože film obsahoval zábery zo Svetového obchodného centra. Zábery Svetového obchodného centra však boli z filmu odstránené ešte pred jeho uvedením. Na DVD sú však uchované. (Arsenal83)

Reklama

Reklama