Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Chtěl vidět všechno. Jedné noci ale viděl příliš mnoho.  Newyorský novinář Eli Wurman sleduje celou svou dlouhou kariéru život bohatých a slavných. Když ho známý herec Cary Launer ze strachu před skandálem požádá, aby se diskrétně postaral o mladou herečku Jilli, netuší, že nebezpečný svět intrik a zločinu utahuje smyčku kolem jeho krku. Nekonečné noci na Manhattanu skrývají kouzlo i velké riziko. Ten, kdo moc vidí a slyší, je nežádoucí. Zoufalý Eli nakonec musí vyhledat svou přítelkyni Victorii a požádat ji o pomoc. Lidi, co znám - nezáleží na tom, kdo jsi, ale koho znáš. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (36)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Troska bez života se snaží vysápat zpátky nahoru. Pacino je dokonalý, potácí se na pokraji zhroucení, s výrazem člověka jedoucího na setrvačník. Nebudeme tak za čas vypadat my všichni? Příběh je celkem průměrný, moc mocných a jejich dvojí život. Nebýt Alova hereckého koncertu, nestálo by to za nic. P.S: Kim Basinger je tu strašně roztomilá. Nejhorší na tomhle světě Michaele, je příliš vědět. Radši se pokus zůstat naivní. To je lepší. ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Filmy s Al Pacinem si nikdy nenechám ujít, ale tohle bylo hodně slabé. Téma nudné, scénář slabý, režie průměrná, film stojící na hereckých výkonech, což by nevadilo, ale když není co hrát?! Al mě nezklamal, ale i když všichni víme, že je to pán v letech, tak by to nemusel vyřvávat do světa, jako by už patřil do starého šrotu.☺Moc mu sluší úsměv a ten jsem viděla jen v přítomnosti nádherné éterické krásky Kim Basinger. Škoda, mě to nestačilo. ()

Reklama

igi B. 

všechny recenze uživatele

Hořký příběh poslední noci a dne života postavou i postavením malého newyorkského >píáristy< , snaživého židáčka z Virginie za kariérním zenitem, chlapíka co VŠECHNY ZNAL, všechno co dělal myslel dobře, ale vzal si nakonec příliš velké sousto... Al Pacino hraje svou postavu vyhořeného a k smrti unaveného Eliho famózně, sledovat ten gradující čtyřiadvacetihodinový úpadek těla a nakonec i duše - jen to srdce mu zůstalo, ale bylo už pozdě - je až trýznivě působící divácký zážitek. "Sex, drogy a marketing" - a politika/ření, šoubyznys, bulvár - prachy, bezcitnost a tvrdá hra bez pravidel - branže, která Eliho ničí a nakonec i zahubí. Ten poslední džob, který vlastně ani v nočním rauši nechtěl vzít - ale službička >něco za něco< je tak potřebná, že - ta práce mu přeroste přes hlavu, ale Eli je bojovník, ač vlastně už je téměř mimo svět, na který přes všechnu snahu už nemá žaludek a ramena, na všechnu tu mediální a politickou žumpu Velkého Jablka, plnou druhořadých celebrit a pofiderních šíbrů - a Eli - Eli ví, Eli si troufá, ale na tuhle hru už prostě nemá a v té žumpě se utopí... . . . Vskutku depresivní a bezvýchodný film - vedle krimi zápletky s mrtvou herečkou vlastně hlavně společenskokritické drama se satirickým nádechem - film, který nejspíš nejvíc ocení náročnější diváci a fanoušci velkého Ala a snad i lidi z branže, která d.m.s.n. na celém světě vypadá stejně - nebo spíše i hůř, jen vás snad každý den nechce někdo zabít (...snad! ;-), protože víte víc než máte a všechny ty sráče jste znali... . . . Tři silné hvězdy tedy za film jako takový a jednu navíc za zajímavý námět a skvělého A.P. - ztrácející ovšem lesk uvedením v televizi s tradičně atmosféru filmu hatícím českým dabingem a ořezem obrazu na 4:3 (zase jednou vidíte že něco nevidíte a to mi fakt už pije krev, takže se těším jednou na dvd s českými titulky, které bohužel současná edice neobsahuje) - a možná jednou jednu ještě přidám po zhlédnutí na dvd tak jak se patří... - - - - - (Poprvé viděno 19.9.2011 na >tv novaconemá< , hodnocení 375., komentář zde jako pětadvacátý - 19.9.2011) ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Nadopovaný a zničeně vypadající Al značně vévodí Lidem, co zná. Film se slušně rozjíždí, nabírá příjemný spád událostí, které Vás navnadí na další děj, který se ovšem jaksi nedostaví. Čekala jsem, kdy se dostaví nějaký zlomový bod, nebo místo, kde se příběh více rozvine a něco se začne dít. To se bohužel nestalo. Naštěstí herectví Ala je natolik silné a podmanivé, že dokázal celý film utáhnout sám, po celou dobu jsem se koncentrovala jen na něj, a skoro nevnímala absenci nějakého většího rozvětvení děje či chytlavého bodu. Plné uvědomění se dostavilo až při konci filmu, kde jsem si říkala, "to má být konec? A čeho?", konec filmu, ve kterém se vlastně skoro vůbec nic nestalo. Nejvíce zapamatovatelným se pro mě stala excelentní Alova hláška před zrcadlem, která ve mne vzbudila minutový upřímný smích. "Ježíši, vypadám jako Drákulův strýc Morty z Kyjova, měli by mě balzamovat." ()

liborek_ 

všechny recenze uživatele

Slaboučký film, který nedokázal nic jiného než nudit... Špatný scénář nedával ani božskému Alovi moc prostoru. O čem to proboha bylo? Nene... tohle byla rána vedle a nebýt Al Pacina, na kterém to celé bylo vlastně postaveno, tak by hodnocení kleslo nebezpečně nízko. I tak to víc jako dva punti nemá... ()

Galerie (20)

Zajímavosti (5)

  • Natáčanie sa uskutočnilo v New Yorku vo februári 2001. (Arsenal83)

Reklama

Reklama