poster

24 hodin

 • Česko

  Hra o dítě

 • USA

  Trapped

 • Německo

  24 Stunden Angst

 • Německo

  Trapped - 24 Stunden Angst

 • Slovensko

  24 hodín

 • Slovensko

  24 hodín strachu

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2002, 105 min

Režie:

Luis Mandoki

Předloha:

Greg Iles (kniha)

Scénář:

Greg Iles

Hudba:

John Ottman

Producenti:

Mimi Polk Gitlin

Scénografie:

Richard Sylbert

Kostýmy:

Michael Kaplan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  „Rád dávam rodiny dokopy.“ Neviem, aká je Charlize Theronová v civile a je mi to jedno - ako herečka je asi taká kvalitná, ako ja. Takže situáciu sa snaží spasiť aspoň chudáčisko Kevin Bacon. Záporné postavymu vždy išli na jednotku (DIVOKÁ RIEKA, SPÁČI, MUŽ BEZ TIEŇA), tentokrát ale dopláca na okolité problémy (rušivá dokumentárna kamera, blbá motivácia zlosynov, tradične mizerný Stuart Townsend, tradične nezaujímavá Dakota Fanningová a logické nedorozumenia – čo by sa stalo, ak by niekomu išli digitálky o tri minúty dopredu?). Naopak, svetlom v oceáne nudy je Pruitt Taylor Vince (IDENTITA, CONSTANTINE) na tému „Nemám rád, keď dievčatká plačú“.(6.6.2009)

 • SOLOM.
  **

  Obsazení vypadalo lákavě a tak jsem se s chutí vrhl na tento thriller, jenže velmi záhy se ukázalo, že tentokrát to bylo asi to jediné – čím mě dokázal film zaujmout. Samozřejmě pokud nepočít sexy Charlize Theron, která je v černém prádélku k nakousnutí. Bohužel se tvůrcům moc nedařilo udržet přijatelnou atmosféru a místy to byla neskutečně nezáživná nuda. Snad kdyby se výrazněji zkrátila stopáž… 40%(31.3.2015)

 • Martin741
  ***

  Neviem, cim to je, ze Kevinovi Baconovi idu velmi dobre zaporne role, ale budiz. V tomto filme opat exceluje, a to vsetko za doprovodu slusneho scenara, slusnej rezie Luis Mandokiho, krasnej sexice Charlize Theron a Dakota Fanning tiez nie je na zahodenie. Slusne, ale hranice priemeru to v nijakom pripade neopusti : 69 %(4.7.2013)

 • igi B.
  **

  Průměrný thriller postavený na profláklých otravných hollywoodských klišé, které z očekávaného možného napětí nakonec dělají stokrát přežvýkanou a viděnou selanku, dobrou leda tak pro zabitý zimní sobotní večer. Zase jeden promarněný námět v marném filmu. Škoda. Prostě průměrný film - nic víc, nic míň... Dvě a půl hvězdičky - za ten konec s palcem dolů...(4.2.2006)

 • Lottr
  **

  Baconovi záporná role opravdu sedla a Charlize Theron je skoro stejně hezká jako Scarlett Johansson. Ale tohle bohužel kvalitu filmu nedělá. Příběh je strašně jednoduchý a už asi stokrát ohraný. A ani ten akční závěr k tomu všemu příliš neseděl. Docela podprůměrná podívaná, dobrá tak na pokrácení času na noční v práci :)(12.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace