poster

24 hodin

 • Česko

  Hra o dítě

 • USA

  Trapped

 • Německo

  24 Stunden Angst

 • Německo

  Trapped - 24 Stunden Angst

 • Slovensko

  24 hodín

 • Slovensko

  24 hodín strachu

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2002, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kombajn
  **

  Prumerny film ze zacatku, natahovany s neumele vytvorenou atmosferou. Ve finale uz je clovek tak znuden neustalym prehazovanim kontroly jedne osoby nad druhou, ze se modli, aby to skoncilo. Pak ale ma dojit k predani penez a blbejsi sceny nez ty s vypnutim motoru letadla, aby nebyl slyset v mobilu jsem teda uprimne receno dlouho nevidel...(14.10.2006)

 • Phobia
  **

  Jednalo by se o lehce nadprůměrný thriller, nebýt dvou "ale". Začnu tím menším, ne až tak podstatným: dabing Kevina Bacona. Čím si tenhle charismatický chlapík vysloužil hlásek vhodný tak leda do travesty show? Pravda, nejméně jednou v kariéře hrál bisexuála... Druhá výtka je velké, gigantické, monstrózní "ALE": svatá prostato, co ty lochny v logice příběhu? Zaslouží přes hubu jen scénárista nebo také autor literární předlohy? Podobné ažury v konstrukci děje lze stěží odpustit u školního divadelního představení, rozhodně ne u kvalitně obsazeného filmu (byť v koprodukci s těmi zatracenými dederóny). A cenu Nejdebilnější únosci v dějinách filmu získávají.... Kevin Bacon, Courtney Love a Pruitt Taylor Vince! Gratulujeme šťastným vítězům, pojďte si převzít hlavní cenu - květákový mozeček! Vyloženě protrtkaný potenciál... 44%(23.11.2010)

 • Lottr
  **

  Baconovi záporná role opravdu sedla a Charlize Theron je skoro stejně hezká jako Scarlett Johansson. Ale tohle bohužel kvalitu filmu nedělá. Příběh je strašně jednoduchý a už asi stokrát ohraný. A ani ten akční závěr k tomu všemu příliš neseděl. Docela podprůměrná podívaná, dobrá tak na pokrácení času na noční v práci :)(12.2.2014)

 • Kvasekus
  *

  Nervydrásající hra o dítě v níž se vyskytnou hned tři dvojičky...z nichž ani jedna není povedená. Tluštík by holku nikdy nezabil, Theron je moc chytrá než aby ji takovej padouch přefik a nakonec hloupoučká Courtney, na krerý je jasně vidět, že je tam jenom proto, aby zradila svého manžela a občas nám ukázala jak vypadá ve spodním prádle. Konec s přistávajím letadlem na dálnici a jen jedním mrtvým, který to navíc schytá pistolí ani nemá cenu řešit. Atmosféra žádná...30%(3.6.2010)

 • igi B.
  **

  Průměrný thriller postavený na profláklých otravných hollywoodských klišé, které z očekávaného možného napětí nakonec dělají stokrát přežvýkanou a viděnou selanku, dobrou leda tak pro zabitý zimní sobotní večer. Zase jeden promarněný námět v marném filmu. Škoda. Prostě průměrný film - nic víc, nic míň... Dvě a půl hvězdičky - za ten konec s palcem dolů...(4.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace