7 trpaslíků

The 7th Dwarf

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2014, 88 min

• blondboss

Celkom milá animovaná verzia parodického príbehu o siedmich trpaslíkoch. Tu už ale tej paródie bolo výrazne menej ako v predošlých verziách a niektoré scénky boli výsostne trápne. Napríklad animovaná Snehulienka oblečená ako štetka - WTF? Animácie celkom fajn, ale v dnešnom digitalizovanom svete sa dalo vymyslieť aj niečo dychtivejšie. Celkový dojem podpriemerný, ale pre deti určite fajn. 40 %(31.7.2015)

• Prometheus69

Záporňačka byla celkem kost... i nějaká kůže. Bohužel ten její hlas by i Doktora Lectera dohnal k šílenství. Pitomé až by z toho roztálo peklo, ale zasmál jsem se sem tam... nebejt to spíš muzikál.. nebylo by to až tak pitomý. Bohužel ten až neskutečně jednoduchý děj, doslova z bodu B až do bodu C... a zase spátky na začátek. I přesto že nabízená mapa je celkem obsáhlá a nabízí hodně možností ke kreativitě. bohužel, nic se nekoná.. plán je jasný, ale toho přiblého mrože toho tam daly.. to jo. Prostě Hrozně tupé a hluché. Do toho se asi 6x opakuje ještě ta přiblá písnička... No raději přestanu v nejlepším.. nebo bych ještě samím znechucením nad scénaristou a jeho kreativitou na bodu mrazu... chtěl jít o hodnocení níž. Vzhledem k tomu, jaké věkové hranici je tento nískorozpočtový animák určen a z jaké země tahle patlanice vznikla. 2 Hvězdy jsou až až: MirkaK aspol... Který normální doktor vám naordinoval takové zbožíčko? :D Ok.. a jsme na jedné hvězdě a prosím, přestaňte laskavě dělat z lidí blbce a především z dětí. Upřímně já mít dítě a nakrmit ho tímhle... to bych mu raději udělal pak lobotomii hesky po Majsku aby se netrápilo, děti jsou přece taaak citlivé. :I(12.5.2015)

Tento film má jednu velkou nevýhodu: Málokdo si ho spojí s (hranou) JEDNIČKOU. A kdo si ten film nespojí s prvním dílem, nemůže pochopit odkazy a vtípky ve dvojce. Samozřejmě, že animované pokračování nedosahuje kvalit prvního filmu, ale dá se na to koukat a děti to pobaví. A já se bavil taky, navzdory škarohlídům a kritikům.(12.6.2015)

• zeromen

Takovou animovanou kokotinu jsem už léta neviděl. Dávám jen a pouze 2* za snahu a za to že to dělali sousedi ale i to si myslím že je to moc. Prostě animák nemá hlavu ani patu, nevěděl jsem jestli se mám smát nebo zlostí brečet za vyhozené peníze. Hrozný a ubohý děj, již několikrát opakovaný a děsná animace na dnešní dobu. To už je pomálu lepší česká kravinka Kozí příběh. Jinak se omlouvám za jisté slovíčko.(2.6.2015)

Tradičně se musím brodit proti proudu tím zdejším bezduchým stádem... Myslím, že germáni dali amíkům pěkně na prdel!!! Mělo to švih, spád, lehkost, humor, energii, trochu dojemných scén, happy end a... A hlavně skvělou hudbu!!! A parádní 3D efekty!!! Postav mě zaujalo několik, hlavně drak a čarodějnice (Její písnička byla fakt super). Sněhurka a vlk s Karkulkou byli taky úžasní. Růženka, trpaslíci i Jack taktéž. Potěšilo i pár fórků pro dospěláky. Kinosálem se nesl smích a bylo vidět pohupování do rytmu písniček. S dcerou jsme odcházeli domů nadšeni. To je pro mě ten nejlepší důkaz povedené rodinné podívané. Jednoznačně plný počet bodů a už se tu, probůh, proberte!!! Je to fakt k zblití, jak tu stále stejní lidé vynášejí do nebes nekoukatelné blbosti a pohřbívají to, co se líbí a zastírají to kecy o pokleslém vkusu a podobně...(23.11.2014)