Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Špunťa, nejmladší ze sedmi trpaslíků nešťastnou náhodou píchnul princeznu Růženku do prstu než hodiny na oslavě jejích 18. narozenin odbily půlnoc. Tak naplnil kletbu zlé čarodějnice Dellamorty. Touto drobností totiž poslal celé království do staletí trvajícího spánku. On i jeho šest kamarádů musí stůj co stůj chybu napravit. Ale jak? Přece polibkem z pravé lásky! Trpaslíci vědí, že Růženka miluje Jacka. On jediný ji může probudit ze zakletí. Jenže Jack je momentálně ve spárech děsivého draka Paliče. Ten, jak všichni vědí, sídlí v pevnosti mocné Dellamorty. Našich sedm statečných sebere odvahu a neohroženě se vydávají Jacka osvobodit. A jako v každé správné pohádce, na malé hrdiny čeká mnoho nástrah a dobrodružství. (Bioscop)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (52)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Klasická pohádka o Sněhurce a sedmi trpaslících, akorát že k tomu jsou zpěvy, které jsou nové a celkem snesitelné, hlavně proto, že jsou takové celkem líbivé. 3D animace je tady spíše na úkor filmu než k jeho užitku, protože je až moc vidět, že tohle rozhodně není ta propracovaná, do detailu promakaná, ale poměrně nudná a plochá. ()

MikO_NR_1909 

všechny recenze uživatele

Obtiažne sa mi vnára do príbehu, ktorý jednak dehonestuje slávny názov a robí z detí hlupákov. Neviem, prečo musia všetky tie hlášky a sprievodná dynamika každučkej scény symbolizovať akúsi falošnú vzpruhu šetrenia časom a cool(ový) happy-look. Ako by sa bola vytratila akákoľvek civilnosť charakterizácie, obavy o postavy, vlastnostné črty. Len chichoty, rehoty, krik. Vždy keď sa povie niečo na spôsob : „nesmí se to zkazit“, tak sa to samozrejme pokazí. Lenže tu sa pokazilo čosi úplne iné. O tých akože nečakaných sínusoidách humoru a nebezpečenstva radšej pomlčím. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Bylo nebylo před dávnými časy ....... se narodilo mrně, které "bylo princeznou" .................. Je to plné klišé. Já bych to viděl jednodušeji - Jack měl princeznu píchnot jehlou rovnou (stejně jí pak p()chne), nemusel nikam utíkat, měl jí hned políbit (z pravé lásky) a bylobynebylo. Ále ne, tady prostě musí být i sedm trpaslíků. Hned, jak jsem viděl tu taneční choreografii ...trp7slíků... měl jsem v tom jasno. Tohle není pro mě, ale pro prcky. CITÁT - Báječný den......... ()

kocik1 odpad!

všechny recenze uživatele

Kdepak asi udělali soudruzi z NDR chybu? První cca tak 2 minuty mě zaujaly, čekala jsem srandu. No a dočkala jsem se Ein Kessel Buntes pro děti s poruchou soustředění. Diváka, kterému se nepodaří díky naprosto příšerné trhavé animaci přijít o zrak a díky pištění o sluch, připraví tato pohádka aspoň o vkus. Škoda promarněného nápadu, ale tohle se fakt dokoukat nedá.:-( ()

Prometheus69 

všechny recenze uživatele

Záporňačka byla celkem kost... i nějaká kůže. Bohužel ten její hlas by i Doktora Lectera dohnal k šílenství. Pitomé až by z toho roztálo peklo, ale zasmál jsem se sem tam... nebejt to spíš muzikál.. nebylo by to až tak pitomý. Bohužel ten až neskutečně jednoduchý děj, doslova z bodu B až do bodu C... a zase spátky na začátek. I přesto že nabízená mapa je celkem obsáhlá a nabízí hodně možností ke kreativitě. bohužel, nic se nekoná.. plán je jasný, ale toho přiblého mrože toho tam daly.. to jo. Prostě Hrozně tupé a hluché. Do toho se asi 6x opakuje ještě ta přiblá písnička... No raději přestanu v nejlepším.. nebo bych ještě samím znechucením nad scénaristou a jeho kreativitou na bodu mrazu... chtěl jít o hodnocení níž. Vzhledem k tomu, jaké věkové hranici je tento nískorozpočtový animák určen a z jaké země tahle patlanice vznikla. 2 Hvězdy jsou až až: MirkaK aspol... Který normální doktor vám naordinoval takové zbožíčko? :D Ok.. a jsme na jedné hvězdě a prosím, přestaňte laskavě dělat z lidí blbce a především z dětí. Upřímně já mít dítě a nakrmit ho tímhle... to bych mu raději udělal pak lobotomii hesky po Majsku aby se netrápilo, děti jsou přece taaak citlivé. :I ()

Galerie (51)

Zajímavosti (6)

  • Film má 80 postáv a 36 prostredí. Napríklad Dellamortina pevnosť je inšpirovaná chrámovou architektúrou v etiópskom meste Lalibela. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

Reklama

Reklama