volejte Železnému (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 30 min

• SaNcHeZ_cz

Pan Železný si myslí, že podobný pořad někoho stále zajímá. A jak on připomíná, po desíti letech, je to ještě horší jako dříve. Přehled amatérismu a egoistických a politicky angažovaných vlastních názorů v jednom velmi nevydařeném balení. Viděl jsem první epizodu a stačí. Člověk se musí prostě smát tomu, s čím si dovolí Vladimír Železný vylézt zpět na televizní obrazovky a někteří mu to stále baští jako by tu byly zase české devadesátky v plném proudu.(29.1.2014)

• PatoP

Odpad! Tak ako aj samotný účinkujúci. Táto relácia je propagovanie jej šéfa, ktoré mu to v tomto prípade zaplatí tv barrandov, a nie Nova. Splieta tu o svojom politickom ukotvení, ktoré súdneho diváka nemôže zaujímať, o tom, prečo bratia Česi hovoria "Ty vole", a o ďalších nezmysloch, ktoré s vysielaním televízie nemajú nič spoločné. O svojich víziách nechce nič prezradiť, ani nemusí, ako dopadne tv barrandov pod jeho vedením si môžeme domyslieť už dnes.(9.12.2013)

• Karlos80

Já se na toho prolhaného zlodějského hnusa Eisenkrafta, nemůžu ani dívat, natož ho poslouchat, vrchol odporného hnusu a arogance, samolibý zmrd par excellance se vrací, obratný manipulátor, lhář, darebák a jedna z největších polistopadových sviní ve službách hemerické fin. kabbaly na oblbování českých ovcí zahraničními propadáky, zpět na TV, to je radost, to zase bude podlostí, chlouby a vytahování, možná dojde i na nějaké ty koláče a grafy. Člověk který spolu s dalším jarmulkou Lauderem (židovský televizní magnát) nás daňové poplatníky stál přibližně 10 miliard korun, které jsme my všichni zacvakali za prohranou mezinárodní arbitráž (a nakonec za své odchodné z televize ještě od PPF dostal tučné miliardové odstupné, která předtím Železného dluhy vůči CME, přiznané arbitráži zaplatila!). Divím se že ho hamba nefackuje, že má odvahá někam vůbec lést, každý normální člověk který by byl v jeho kůži by chodil kanálama, a také se divím tomu, že mu tam do studia vůbec někdo volá, ale gojim hloupost je skutečně neomezená, a dá se na ní stále skvěle rejžovat, nakopat do prdele zmetka!:-)(11.1.2014)

• JamesSi

Pořad o fabletech. Návrat (komebak) legendárního Vladimíra "ředitel" Železného, který se vrátil zpátky do televize po desetiletém žití v džungli, pití vína a nespoutané erotice. Nepřetržitý souboj s internetem ("Pořad v televizi může mít třeba 20 minut, pořad na internetu může mít jen necelou minutu. Pak vás začnou ty kobry a kočky nudit."). Pod tímto pořadem leží kostra konzervatismu. Intelektuální satira na televizní vysílání. Kdy spadnou brýle? A co internetoví trollové přidají ruku k dílu a k celku? Přijde i Zaza?(26.8.2015)

• kingik

Volejte Zloduchovi s vysokým IQ! Historie se opakuje jen název a sledovanost televizí je poněkud diferentní. Přesně deset let uplynulo od posledního vydání "Volejte řediteli" na televizi Nova, kde pořad zažíval každou sobotu v poledne značnou sledovanost. Železný se z Novy následně poroučel, aby za deset let šéfoval podprůměrné Tv Barrandov. Ambiciozní muž s velkým egem od té doby zestárnul, změnil šatník, ale charakterově se nijak nezměnil. Zvláštností v jeho staronovém pořadu bylo víno ve sklenici na místo vody a tehdejší dopisní korespondenci nahradila v drtivé míře elektronická pošta. Nový ředitel udělal ještě jedno opatření protřelého starého lišáka a sice svůj pořad nasadil proti souběžně vysílanému "Volejte Novu", aby tak poprvé a naposledy svedl boj o sledovanost, protože jeho tv s málo atraktivními filmy a pořady přes den i v prime time sleduje jen hrstka diváků. Je zajímavé vystavět svoji popularitu na pořadu, který kdysi rozdělil televizní národ na dva nesmiřitelné tábory. Kdo ví, jak to bude s voláním k zlému řediteli tentokrát. Doufám, že se najde nějaký odvážlivec, který mu položí pikantní otázku u které se zapotí, ale tenhle lišák podšitý by se vylízal z každého faux pas. Tak mu přejme úspěch v podobě upoutání pozornosti na svoji osobu, když po ní dlouhých deset let půstu tolik bažil. Mně tam chyběla jeho proslulá šachová partie s diváky. Dovolil bych si tedy navrhnout inovaci v podobě Člověče nezlob se! a šestku by mohl házet jenom Železný. Mé hodnocení: 20%(30.11.2013)