poster

Utta Danella: Pražské tajemství (TV film)

 • Německo

  Utta Danella: Prager Geheimnis

Romantický / Drama

Německo, 2012, 89 min

Režie:

Marco Serafini

Předloha:

Utta Danella (kniha)

Kamera:

Egon Werdin

Producenti:

Stephanie Krenzler
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • subic
  odpad!

  Němci umí bez pochyby vytvořit spoustu různých slátanin. Krom pár všeobecně známých záběrů na pražské Staré město tento výtvor nenabízí vůbec nic. Pro Němce nechť je to reklama na místo, kde utratit nějaká Éčka, ale pro našince absolutní ztráta času, na to by se snad nedívala ani moje babička.(1.12.2013)

 • honajz2
  *

  Utta Danella: Pražské tajemství je velice zajímavý film z pera světoznámé spisovatelky Utty Danelly. Samotný příběh je dosti zajímavý a napínavý. Nabízí nám dokonalý scénář plný geniálně promyšlených dialogů, perfektně rozpracované psychologie postav, v hlavních rolích Peter Weck (kterého všichni známe z filmu Aimee a Jaguár) nebo taky Gerlinde Locker (slavnou především díky filmu Auch ich war nur ein mittelmäßiger Schüler) nebo taky světoznámého Matthias Schloo, kterého si všichni pamatujeme díky jeho roli v Das größte Fest des Jahres - Weihnachten bei unseren Fernsehfamilien. Samotné tajemství se postupně odhaluje po celý film v silně mystické atmosféře až Lynchovských rozměrů... A dost ironie. Samotné tajemství se dozvíme v tak prvních třech minutách a pak už se tu jenom rozvíjejí nějaké nezajímavé tři vztahy, aby všechno skončilo tak, jak začalo, kromě toho, že se Anica sblíží se svým ztraceným otcem. To není spoiler, to je naprosto zjevný fakt, jinak to dokonce ani skončit nemohlo. Koukal jsem se na to jenom kvůli Praze, té jsem se tu taky dočkal, takže 1*. Jinak to nestojí za nic a je to až neskutečně dlouhé. Ono se v tom filmu vlastně skoro nic nestane.(2.1.2019)

 • monalisa69
  ***

  Stovežata Praha, krasne zabery, len neviem prečo taketo filmy musia tocit v Nemecku.......(30.7.2017)

 • sitans
  *

  Tyhle srágory v Německu natáčejí pro většinové publikum což jsou němečtí důchodci, protože mají peníze na utrácení za zboží, které je v reklamách v průběhu filmu představeno. Pro naše důchodce je to spíš facka, když vidí jak si žijí důchodci ze země, která prohrala válku.(1.12.2013)

 • Zagger
  odpad!

  tohle nema smysl hodnotit, je to jasny odpad ... videl jsem jen kousek ze zacatku... muze mi nekdo rict, proc proboha češi prijeli v 80 let stare skoda felicia kabriolet nebo jak se to tenkrat jmenovalo, kdyz pred nemeckym barakem staly sama soucasna moderni auta...(22.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace