poster

Nebe existuje

 • anglický

  Heaven Is for Real

 • slovenský

  Nebo nie je výmysel

Drama / Životopisný / Rodinný

USA, 2014, 95 min

Režie:

Randall Wallace

Předloha:

Todd Burpo (kniha), Lynn Vincent (kniha)

Kamera:

Dean Semler

Producenti:

Joe Roth

Střih:

John Wright

Scénografie:

Arvinder Grewal

Kostýmy:

Michael T. Boyd
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fujara777
  ***

  ÁNO: Ľudia veria v zázraky, v nebo, vede, priateľom... Ako veľmi veria, sa však ukáže až v momente, keď sú konfrontovaní s istými výsledkami, ktoré z predmetu viery vyplývajú. Film, ktorý sa pochybnostiam nebráni. NIE: Tak ja neviem, lebo deti nemám, ale ak mi môj syn začne rozprávať čudné veci, k psychiatrovi nejdem sám so sebou, ale asi s tým synom. V celku čudný príbeh, ktorý sa snaží vzbudiť nádej. Lenže akosi tlačí na pílu, čo sa vyznenia týka. Pritom by možno stačil väčší dôraz na zložitejšiu premenu otca.(12.2.2015)

 • puleček
  *

  WTF I just saw? Podle traileru to vypadalo na nějaké polemizování o existenci Boží/nebeské. Fakt velice zajimavé téma, které by se mohlo docela slušně rozjet, ale ten rozjezd tam prostě nepřijde. Tohleto jsem prostě a jednoduše nepochopil. Vlastně ani nevím co tím chtěli tvůrci říct. "*" je za madam Kelly Reilly, protože je to opravdu nevydaný exemplář, který by chtěl mít leckterý chlap doma. Vlastně ona byla možná ten hlavní důvod proč jsem to dokoukal do konca.(3.9.2014)

 • lucijelucije
  ***

  Tento film je už oříšek sám o sobě, jenom proto, že se jeho hodnocení bude hodně odvíjet od toho, zda hodnotící jsou, nebo nejsou věřící. Jestli je příběh skutečností, nebo domněnkou, je celkem irelevantní. Z objektivního hlediska, bych řekla, že je to spíš takový pohádkový příběh o tom, zda věříme jeden druhému, zda za sebou rodina stojí ať se děje co se děje. Mě Heaven Is for Real nijak nepopudil. Pěkné, dojemné, romantické. O pravdivosti a víře bych ale nepojednávala.(28.3.2015)

 • Arsenal83
  ***

  S odtretými ušami tri hviezdy. Film nie je ničím novým, neprináša niečo viac a skeptikov určite nepresvedčí. O zážitkoch z klinickej smrti máme správy na tony. Tu sa malý chlapec vyjadrí, že niečo videl, a jeho otec pastor je šokovaný. Celá náboženská obec je šokovaná, že môže byť život po smrti. Čo je to teda za kresťanov, na čo chodia do kostola, v čo vlastne veria? Filmársky tu aspoň fungovala istá dávka rodinnej chémie a páčila sa mi prezentácia jej súdržnosti.(10.7.2017)

 • Mitin
  ***

  Jedna z věcí, co se mi na filmu líbila, byla taková příjemná, klidná atmosféra s ne moc známými herci, kteří perfektně zahráli své postavy. Zvlášť Colton byl zahraný vážně perfektně! Poklidná atmosféra je také to, co film zvedá, i když je místy celkem nudný. Film se film pomalu rozjíždí a celý plyne pomalinku, nikam nespěchá. I přesto, že vlastně tak dlouhý není.(4.7.2014)

 • - Natáčení probíhalo v několika lokacích kanadské provincie Manitoba. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace