Správná trefa

Sixth Man, The

Komedie / Drama / Fantasy / Sportovní

USA, 1997, 107 min

Podobných filmů je už mraky a žádný z nich není originální. Ani tento.(9.10.2016)

Celkem v klidu komedie. Občas dost dramatická, což mne překvapilo, a rozhodně ne nudná...(31.7.2009)

Poprve jsem to viděl jako malej kluk :) Teď po 10-12 letech jsem si dal repete a pobavil jsem se u toho ještě víc, jak tenkrát :) Možná tim, že jsem dřív tolik věcí nechápal, ale možná i tim, že opakovaný vtip je pořád stále ještě vtipem. Dramatické scény nechyběly, Emoce pracovaly, já jsem se nenudil :) * * * *(28.7.2011)

Moc pěkná komedie s dramatickými chvilkami, která rozhodně není zas tak špatná. Možná z nostalgie jsem trochu přidal, ale jinak se mi moc líbila. Měla veselé i smutné chvilky. Takových pěkných filmů ze sportovního prostředí moc není, tak je třeba náležitě ocenit i takový kousek. Srdcová záležitost z dřívějších dob. 75%(22.11.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,772,788Tržby Celosvetovo $-(18.9.2010)